Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus Rotušės aikštėje – TV3 sezono pristatymas su prabangos ženklu (papildyta 00.29 val., nuotraukos)

Pristatymo akimirka
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / D.Siaurusaitis, V.Rumšas jaunesnysis ir M.Stasiulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienio vakarą Vilniaus Rotušės aikštėje įvyko naujojo TV3 televizijos sezono pristatymas. Gausiai aikštėje susirinkusi minia penkias valandas turėjo galimybę stebėti naujų sezono laidų pristatymą bei populiarių atlikėjų pasirodymus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pristatymo pradžioje pirma vedėjų trijulė – aktoriai Vytautas Rumšas jaunesnysis, Andrius Bružas ir Giedrius Savickas – į sceną įsiveržė suplėšę raudoną uždangą ir sušuko žodį „Prabanga“. Kaip paaiškino vedėjai, šis vakaras, kaip ir visas televizijos sezonas, turėtų būti prabangus – jame bus triskart daugiau vedėjų, laidų, projektų.

Į TV3 naująjį sezoną, kuriame gausu skaičiaus trys simbolikos, eterio įžymybės žengia rekordiniu 150 metrų ilgio raudonu kilimu, scenoje šou žiūrovams kurs per 60 profesionaliausių šalies šokėjų ir choreografų, netrūks ir kaskadininkų pasirodymų.

Specialius numerius TV3 sezono pristatymui pristatys grupės „69 danguje“, „Skamp“, „Biplan“, „Kastaneda“, „Studentės“, „Amberlife“, taip pat „Šampaninis choras“, kuris ir pradėjo muzikinę sezono pristatymo dalį. Scenoje taip pat bus galima išvysti Nedą, Rositą Čivilytę ir Ariną, Deivį, Vaidą ir Egidijų Sipavičių, Justą, Mią ir Liną Adomaitį, Edmundą Seilių, Violetą ir Vilių Tarasovus bei kitus atlikėjus ir grupes.

Papildyta 20.02 val. Kol televizijos žiūrovai stebėjo reklamą, Rotušės aikštėje koncertavo V. Ir V.Tarasovai, pristatę naują savo dainą. Vėliau buvo pristatytas naujas TV3 veidas – gerai visiems pažįstamas radijo laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis, kartais įkūnijantis Saulėno personažą. M.Stasiulis prisistatė su visa „Lietuvos talentai“ komanda, kurioje nuo šiol ir darbuosis.

V.Rumšui ir J.Smoriginui – ekstremalūs išbandymai

Papildyta 21.18 val. Pristatymo metu netruko ir netikėtumų – štai V.Rumšui teko ne savo noru išsimaudyti fontane, o choreografui Jurijui Smoriginui – negrakščiai žnegtelėti ant raudono kilimo. V.Rumšą fontane išmaudyti nusprendė dizainerio Juozo Statkevičiaus suknelėmis pasidabinusios pristatymo vedėjos Jurgita Jurkutė, Edita Užaitė ir Ineta Stasiulytė, kurias supykdė Vytauto žodžiai. Šis pajuokavo, kad TV3 ekrane rodomas serialas „Moterys meluoja geriau“ galėtų turėti pakaitalą – fantastinį serialą „Moterys vairuoja geriau“. Įžeistos vakaro vedėjos su padėjėjomis negailestingai įstūmė V.Rumšą į fontaną. 

`arūno Mažeikos/BFL nuotr./Pristatymo akimirka
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr./Pristatymo vedėjos I.Stasiulyte, J.Jurkutė ir E.Užaitė.

Tuo tarpu kandusis J.Smoriginas ant raudono kilimo išsitiesė savo neatidumo dėka – skubėdamas prie vakaro vedėjų slystelėjo ir nugriuvo. Pristatymo vedėjas pavadinęs gražiomis „kaip Valentaitė“, choreografas pasiskundė, kad dėl visko buvo kaltos blogai išplautos grindys. „Atleiskit už užpakalio pavažiavimą“, – publikos atsiprašinėjo choreografas.

Reklaminės pertraukėlės metu renginio choreografas Šarūnas Kirdeikis publiką paragino kito pasirodymo metu patalkininkauti – saugiai ant žemės nuleisti į žmonių minią šokusį jaunąjį dainininką Nedą. Tiek per trumpą repeticiją, tiek ir per pasirodymą vaikinas saugiai pasiekė rotušės grindinį.

Bene didžiausia sezono naujiena – trys publicistikos vilkai – Kristupas Krivickas, Audrė Kudabienė ir į TV3 kanalą perėjusi Rūta Janutienė – atsidūrė viename kanale. Dar vieną naujieną, pagal tikrus įvykius paremtą serialą „Drąsos kaina“ pristatė grupė „Studentės“ su atlikėja Irūna Puzaraite priešakyje.

Žinios – gyvai iš Rotušės aikštės

Papildyta 22.29 val. Sezono pristatyme Rotušės aikštėje susirinkusi publika nepraleido TV3 žinių, kurios iš čia buvo tiesiogiai transliuojamos visai Lietuvai. Sporto žinias korespondesntas Robertas Petrauskas pranešė iš studijos Turkijoje, o ant rotušės laiptų pasirodęs sinoptikas Naglis Šulija susilaukė žiūrovų plojimų. N.Šulija visus ir pralinksmino, ir nuliūdino: pasak jo, artėja lietingas ruduo, tačiau antradienį dar galėsime pasimėgauti paskutine vasaros diena. 

Pristatyme pasirodė ir laidų „Dar pažiūrėsim“, „Aistrų pakrantė“, „Žiūrim ką turim“, „Muikinė čempionų taurė“, serialų „Moterys meluoja geriau“, „Širdys paklydėlės“ ir kitų laidų bei serialų kūrybinių grupių nariai.

Tikra diskoteka Rotušės aikštėje užvirė scenoje pasirodžius „Šok su manimi“ dalyvei Irmai Jurgelevičiūtei, uždainavusiai „Meilės lietų“. Publika audringai pasitiko ir Džordaną Butkutę, kuri atliko naujojo neoficialaus krepšinio himno, dainos „Dėl tavęs“ posmą. Krepšinio tematika atsispindėjo ir „Kastanedos“ pasirodyme, o štai laidų vedėjas Vytautas Šapranauskas visus linksmino dainomis apie lietuvaitę ir Onytę.  

`arūno Mažeikos/BFL nuotr./Pristatymo akimirka
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr./Sezono pristayme savo pasirodymą surengė ir „Šok su manimi“ dalyviai

Papildyta 00.29 val. Besibaigiant TV3 sezono pristatymo šventei, publiką džiugino Justino Lapatinsko, Amberlife, Linos Jurevičiūtės, Edmundo Kučinsko, Mios, Marijono Mikutavičiaus dainos. Visa valanda ilgiau užtrukęs pristatymas baigėsi bendru atlikėjų pasirodymų ir į orą plykstelėjusiomis ugnelėmis.

Vakaro programą publika stebėjo ne tik įsikūrusi abipus Rotušės aikštės nusidriekusio kilimo – garbingiausi svečiai įsikūrė ir dvejose VIP ložėse bei laiką leido rotušės pašonėje įrengtoje palapinėje. Čia buvo galima sutikti ne vieną puikiai iš televizijos ekranų pažįstamą veidą, užkandžiaujantį paruoštas vaišes bei aptarinėjantį TV3 sezono naujienas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką