Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugpjūčio 3d. 15:12

Vilniuje susituokė verslo magnatų atžalos Domas Dargis ir Gintarė Avulytė

Domas Dargis ir Gintarė Avulytė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Domas Dargis ir Gintarė Avulytė

Portalas Žmonės.lt praneša, kad šeštadienį amžiną meilę prisiekė ir šeimą sukūrė įmonių grupės „Eika“ plėtros direktorius Domas Dargis ir jo sužadėtinė, bendrovės „Hanner“ valdybos narė Gintarė Avulytė.

Jauki tuoktuvių ceremonija įvyko sostinės Bernardinų bažnyčioje, jaunuosius sutuokė brolis Juozapas.

Į bažnyčią Domas ir Gintarė atvyko kartu, juos pasitiko kelios dešimtys artimiausių šeimos narių ir draugų. Kol svečiai rinkosi bažnyčios koplyčioje, zakristijoje brolis Juozapas kalbėjosi su šeimą netrukus sukursiančia pora.

Jaunųjų liudininkais tapo Gintarės sesuo Ieva ir poros draugas Ruslanas. Jiems buvo patikėta svarbiausia užduotis – iki pat lemtingos akimirkos saugoti vestuvinius žiedus.

Po tuoktuvių ceremonijos šventės svečiai išskubėjo į vidinį bažnyčios kiemelį, kur gėlių žiedlapiais ir ovacijomis pasitiko amžiną meilę prisiekusius Domą ir Gintarę. Svečiams plojant sutuoktiniai ne kartą apdovanojo vienas kitą bučiniais. Nė vienas, buvęs šventėje, galėtų drąsiai patvirtinti, kad pora tarpusavyje spinduliavo šilumą, meilę ir nuoširdumą.

Domo Dargio ir Gintarės Avulytės vestuvės
Domo Dargio ir Gintarės Avulytės vestuvės

Pirmieji jaunuosius pasveikino tėvai ir seneliai, o netrukus pasipylė ir draugų sveikinimai bei dovanos.

Nėriniai – tiesiai iš Prancūzijos

Vestuvių dieną G.Avulytė vilkėjo audinių ir dizaino salono „Optima Forma“ ir Arūnės Stirblytės kurtą dramblio kaulo spalvos suknelę, kurios viršus buvo puoštas nėriniais. Salono savininkė Reda Jacikevičienė pasakojo, kad nėriniai buvo parsiųsti iš vieno Prancūzijos fabriko, kuris taip pat puošia Middleton bei britų karališkąją šeimas.

„Domas ir Gintarė stebėtinai kuklūs žmonės, turintys gerą skonį. Viskas praėjo sklandžiai ir gražiai, mes buvome tik patarėjai, nes Gintarė turėjo aiškią suknelės viziją“, – portalui Žmonės.lt sakė R.Jacikevičienė.

Dviejų verslo šeimų sąjunga

Žmonės.lt rašė, kad Domas savo mylimajai Gintarei pasipiršo šių metų vasario mėnesį, po pusantrų metų trukusios draugystės. Šia dviejų jaunų žmonių sąjunga susigiminiavo dviejų įtakingų Lietuvos verslininkų šeimos.

Domo Dargio tėvas Robertas Dargis yra Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas, įmonių grupės „Eika“ įkūrėjas.

G.Avulytės tėvas Arvydas Avulis yra nekilnojamojo turto projektų vystymo bendrovės „Hanner“ vadovas ir pagrindinis akcininkas.

D.Dargis nekilnojamojo turto ir statybos įmonių grupėje „Eika“ užima plėtros direktoriaus pareigas ir būtent jam Robertas Dargis ateityje ketina perduoti įmonės vadovo vairą.

Domo Dargio ir Gintarės Avulytės vestuvės
Domo Dargio ir Gintarės Avulytės vestuvės

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:46
01:42
00:37

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką