Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 birželio 14d. 11:41

Vilniuje viešėjo serialo „Žvaigždžių kelias“ aktorius Williamas Shatneris, turintis lietuviškų šaknų

Williamas Shatneris Vilniuje ir su Leonardu Nimoy seriale „Žvaigždžių kelias“ (kairėje)
Vida Press ir Mantvydo Drevinsko nuotr. / Williamas Shatneris Vilniuje ir su Leonardu Nimoy seriale „Žvaigždžių kelias“ (kairėje)

Antradienį Vilniuje buvo filmuojamas amerikiečių NBC televizijos realybės šou „Geriau vėliau negu niekada“, pernai sulaukęs daugiau kaip 10 mln. žiūrovų visame pasaulyje. Su šou kūrybine komanda Vilniuje apsilankė ir Holivudo aktorius Williamas Shatneris, labiausiai žinomas iš kultinio serialo „Žvaigždžių kelias“. Ir jis, pasirodo, turi lietuviškų šaknų!

Iš Kanados kilęs Williamas Shatneris išgarsėjo po kultinio serialo „Žvaigždžių kelias“, kuriame atliko kapitono Džeimso Kirko vaidmenį. Kino žvaigždė atrado savo šaknis Vilkaviškyje, todėl nusprendė su visa filmavimo grupe atvykti į Lietuvą ir nufilmuoti vieną iš realybės šou „Geriau vėliau negu niekada“ antrojo sezono serijų.

Williamas Shatneris buvo iškilmingai sutiktas sostinės Rotušėje – jį pasveikino sostinės meras Remigijus Šimašius, „Go Vilnius“ vadovas Darius Udrys, su dainomis ir žydiškais šokiais pasitiko visas būrys šokėjų. Visi šie nufilmuoti kadrai keliaus į realybės šou „Geriau vėliau negu niekada“ transliuojančius kanalus.

Mantvydo Drevinsko nuotr./Holivudo aktorius Williamas Shatneris ir Remigijus Šimašius
Mantvydo Drevinsko nuotr./Holivudo aktorius Williamas Shatneris ir Remigijus Šimašius

Filmavimo metu TV žvaigždės taip pat aplankė Trakų pilį ir Rumšiškes.

Kaip sakė su NBC komanda dirbanti „Baltijos filmų paslaugos“ prodiuserė Lineta Mišeikytė, realybės šou prodiuseriai liko sužavėti Lietuva, priblokšti Vilniaus senamiesčio grožio, skanių lietuviškų patiekalų.

„Šį kartą NBC filmuoja ne tik Lietuvoje, bet ir apie Lietuvą, o tai yra geriausia reklama apie mus užsieniečiams, kurie pamatys šį serialą. Seriale filmuojasi didžiausios JAV žvaigždės ir grožisi mūsų šalies vaizdais, Vilniaus senamiesčiu – tai labai didelė garbė miestui“, – sakė Lineta Mišeikytė.

Mantvydo Drevinsko nuotr./Holivudo aktoriaus Williamo Shatnerio sutikimas Vilniuje
Mantvydo Drevinsko nuotr./Holivudo aktoriaus Williamo Shatnerio sutikimas Vilniuje

Filmavimų metu masinėms scenoms buvo įdarbinta apie 200 lietuvių aktorių, su kuriais dirbo apie 50 žmonių filmo kūrėjų komanda iš JAV. „Geriau vėliau negu niekada“ – NBC televizijos realybės šou, pasakojantis apie keturių į pensiją išėjusių Holivudo žvaigždžių keliones po pasaulį. Kelionėje Williamas Shatneris, Henry Winkleris, Terry Bradshaw ir George'as Foremanas ragaus tradicinio lietuviško maisto, mokysis tradicinių šokių, linksmai leis laiką, o vėliau jų kelionę galės stebėti televizijos žiūrovai. Tikimasi, kad antrasis serialo sezonas bus transliuojamas ir Lietuvos kanaluose.

Vida Press nuotr./Williamas Shatneris seriale „Žvaigždžių kelias“
Vida Press nuotr./Williamas Shatneris seriale „Žvaigždžių kelias“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

11:59
01:00:04
01:26

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką