Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 3d. 11:17 , Atnaujinta: 2019 gruodžio 2d. 19:50

Paskutinis Vitalijaus Cololo interviu 15min: „Džiaugsmą patiriu tuomet, kai žmonės nusišypso“

Vitalijus Cololo
Karolio Bakūno nuotr. / Vitalijus Cololo

Pirmadienį Lietuvą sukrėtė tragiška žinia. Netikėtai sustojus širdžiai mirė žinomas humoristas Vitalijus Cololo. Pagerbdami jį dalijamės 2017 metų jo 43-ejų metų gimtadienio proga 15min duotu interviu. Reiškiame užuojautą garsaus humoristo draugams ir artimiesiems.

Taip pat skaitykite:

Ispanijoje per atostogas mirė 45-erių metų humoristas Vitalijus Cololo

Vitalijų Cololo bičiuliai išlydi gražiausiais žodžiais: „Jis ir mirtis nėra suderinami“

Tais metais humoristas, TV laidų vedėjas Vitalijus Cololo draugų, kolegų ir šeimos apsuptyje pasitiko 43-ąjį gimtadienį. Ir nors tikrasis Vitalijaus gimtadienis yra rugpjūčio 3 dieną, švęsti humoristas pradėjo jau nuo antradienio – prietarus V.Cololo linkęs apversti aukštyn kojomis.

„Kiti žmonės sako, kad geriau vėliau nei niekada, o aš esu iš tų žmonių, kuris geriau anksčiau atšvęs gimtadienį. O pats gimtadienio pikas yra rugpjūčio 3 dieną, 14 valandą, kai aš gimiau. Rugpjūčio 4 dieną švęsti jau yra banalu ir neaktualu. Jeigu pavėluojate mane pasveikinti, jau geriau nesveikinkite išvis“, – 15min pasakojo 43-ąjį gimtadienį pasitinkantis V.Cololo.

Vitalijus sakė, kad jo gimtadienio šventė prasidėjo rugpjūčio 1-ąją, kai pajūryje jį sveikino realybės šou „2 barai“ kolegos.

„Mano visi gimtadieniai švenčiami vidury dienos, kad būtų laiko išsimiegoti, ir kad kitą dieną visi būtų darbingi. Kai nueinu 9 vakaro miegoti, ryte neįpučiu jokių promilių. Antradienį buvo konjako vakaras, trečiadienį – degtinės vakaras su sušiais“, – sakė V.Cololo ir čia pat pridūrė, kad visada sako teisybę ir neturi ko nuo visuomenės slėpti.

„Tai yra ta diena, kai noriu atsipalaiduoti, o kadangi po gimtadienio yra darbų ir turiu taisyklę, kad dvi paras iki renginių negalima nieko vartoti, tai gimtadienio dieną ir nebegeriu. Aš vartoju alkoholį, to neslepiu. Aš ne vaikas ir jeigu jūs man pradėsit aiškinti apie alkoholio kenkimą, aš nusijuoksiu. Kai man buvo 16 metų, tada galėjo aiškinti“, – juokėsi V.Cololo.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vitalijus Cololo
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vitalijus Cololo

V.Cololo teigė, kad gimtadieniai jo gyvenime apibrėžia tam tikrus ciklus, kurie pažymi praėjusius ir ateinančius gyvenimo etapus.

„Pirma reikšmė yra tuomet, kai tau sukanka 16 metų – tu gauni pasą. Po to, nuo 21-erių, gali pirkti alkoholį. Po 30-ies jautiesi įžengęs į 4 dešimtį ir bijai šio baisaus skaičiaus, bet save ramini tuo, kad 33 metai yra Jėzaus amžius. Po 33-ejų supranti, kad nieko nepasikeitė ir galvoji, kad nuo 40 jau prasidės kažkas. Kai sueina 40, supranti, kad skirtumo tarp 39 ir 40 visai nėra – esi jaunas ekstremalas ir gali viską daryt. O dabar aš gyvenu iki kėdučių – 44-erių. Esu tarp vaikystės-jaunystės ir kėdučių – džiaugiuosi ir man gerai“, – pasakojo V.Cololo.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Vitalijus Cololo
Luko Balandžio / 15min nuotr./Vitalijus Cololo

Kalbėdamas apie praėjusius metus, V.Cololo buvo kuklus – daugybė suplanuotų darbų, projektų liko nepadaryta. Bet dėl to neliūdi – turės ką veikti ateityje.

„Aš esu darboholikas ir manau, kad šie metai buvo pakankamai subtilūs. Norėjau padaryti daug daugiau, ko nepadariau. Dėl to negaliu sąžiningai mirti, nes esu dar daug ko nepadaręs“, – sakė V.Cololo.

Vitalijus teigė, kad ateityje stengsis dar daugiau dirbti, kad galėtų džiuginti savo gerbėjus. Pasak jo, dar yra daugybė vaidmenų, humoro laidų, projektų, kuriuos norėtų įgyvendinti. Be to, verta prisiminti ir senus projektus.

Fotogenijų nuotr./Vitalijus Cololo
Fotogenijų nuotr./Vitalijus Cololo

„Yra mintis atgaivinti anuomet labai populiarų sketch show „Dzin“. Buvo tų, kurie bandė Lietuvoje daryti tą patį, bet niekas nesugebėjo padaryti taip, kaip mes darėme. Dabar pastebime, kad šis šou įdomus ne tik mūsų kartos žiūrovams – „Youtube“ svetainėje tūkstančiai jaunų žmonių žavisi šia laida, jiems patinka. Kai suprantame, kad kita karta irgi auga ant to, ką mes sukūrėme, tai reiškia, kad mes darėme gerai, kokybiškai ir reikia tai atgaivinti. Žinoma, dažnai nėra gerai atgaivinti tai, kas sena, bet dabar jaučiame, kad žiūrovai mus stumia startuoti vėl“, – sakė V.Cololo.

Garsus vyras teigė, kad didžioji laimė ir gyvenimo tikslas jam – džiuginti žiūrovus. „Žinote, kada patiriu džiaugsmą? Ne tada, kai suprantu, kad esu garsus ir ne tada, kai mane atpažįsta einantį gatve. Džiaugsmą patiriu tuomet, kai žmonės nusišypso – tai yra geriausia padėka. Didžiausia jėga yra suprasti, kad suteikei kažkam geras emocijas. Sako, žinomi žmonės aukojasi. Aš nesiaukoju, aš iš jūsų semiuosi džiaugsmą, nes jūs žiūrėdami į mane džiaugiatės“, – kalbėjo V.Cololo.

„Pakartok!“ nuotr./Vitalijus Cololo
„Pakartok!“ nuotr./Vitalijus Cololo

V.Cololo gyvenimui prasmę suteikia ne tik darbas, bet ir šeima – žmona Inga ir dukra Evita. Tačiau šia laime humoristas su kitais dalytis neketina ir asmeninį gyvenimą slepia po devyniais užraktais.

„Mano socialiniuose tinkluose nepamatysite daug nuotraukų su mano šeima. Žmonių, kurie veda savo šeimą visų apsvarstymui, aš nesuprantu ir visus juos teisiu. Šeima yra tavo privatumas ir tavo siena, tavo ramstis ir niekam nereikia žinoti apie tavo ramstį. Mano dukra į televiziją atėjo kitu keliu – laimėjusi talentus, tarptautinius konkursus. Ji eina savo keliu ir aš niekada jos nesiunčiau ir nesiųsiu į televiziją. Iš tikrųjų, smerkiu tuos žmones, kurie kiša savo šeimą ir savo asmeninį gyvenimą į viešą erdvę. Negalima to daryti. Dėl šio dalyko esu visiškai kategoriškas“, – griežtą nuomonę išsakė V.Cololo.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vitalijus Cololo su dukra
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vitalijus Cololo su dukra

Gimtadienio proga V.Cololo sau linki... dar daugiau darbo. „Dėl to turbūt vedu savo šeimą iš proto. Bet labai noriu kuo daugiau darbo, naujų projektų ir kuo daugiau stengtis, kad žmonės, pamatę mane, šypsotųsi. Noriu kitiems suteikti gerų emocijų, nes mes gyvename iš tikrųjų ne sau, o pasauliui, mes turime kažką po savęs palikti. Aš norėčiau, kad po manęs liktų ne atsiminimas, o liktų šypsena“, – sakė V.Cololo.

To paties humoristas linki ir savo gerbėjams. „Aš visada linkiu vieno dalyko – gerų emocijų, nes tai yra vienintelis nemokamas ir sveikai užkrečiamas dalykas. Kuo daugiau šypsokitės, nes tai yra ir adrenalinas, ir džiaugsmas, ir vitaminas C. Gaila, kad pas mus labai švenčių ir labai mažai galimybių šypsotis“, – 15min pasakojo V.Cololo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką