Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 21d. 14:25

Vitos Jakutienės ir Agnės Jagelavičiūtės akistata teisme dėl šmeižto

Teismo posėdis
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Teismo posėdis

Pirmadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme teisėjas Antanas Virbalas pradėjo nagrinėti privataus kaltinimo baudžiamąją bylą, kurioje grupės „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė kaltina Agnę Jagelavičiūtę šmeižtu. V.Jakutienė neapsikentė A.Jagelavičiūtės įžeidinėjimų ir komentarų virtualioje erdvėje, todėl nusprendė kreiptis į teisėsaugos instancijas.

Pirmadienio teismo posėdyje pirmoji pasirodė V.Jakutienė su savo advokate ir jos padėjėja, vėliau į salę atvyko ir A.Jagelavičiūtė su jai atstovaujančia advokate. Beje, teismo dokumentuose minima ne Jagelavičiūtės, bet Martinaitienės pavardė, mat po skyrybų su Vytautu Martinaičiu Agnė nekeitė pavardės.

Kaip teisėjui sakė stilistė, buvusi sutuoktinio Vytauto Martinaičio pavardė yra naudojama asmens dokumentuose, o mergautinė pavardė naudojama kaip kūrybinis pseudonimas.

Posėdį pradėjęs teisėjas Antanas Virbalas pirmiausia pasiūlė abiem pusėms susitaikyti.

„Šiandien kaip tik pirmą kartą susisiekėme su kolege, todėl pirma norėtumėme pabandyti susitaikyti“, – kalbėjo „Naujų pupyčių“ narės Vitos Jakutienės advokatė Kristina Čeredničenkaitė.

Abi advokatės paprašė skirti dviejų savaičių terminą susitaikymui. Teisėjas prašymą tenkino ir nusprendė atidėti teismo procesą iki lapkričio 11 dienos. Jei iki to laiko nepavyks susitaikyti šalims, teisėjas perduos bylą teisiamajam posėdžiui.

„Nelabai esu linkusi kalbėti apie apie Agnę, tačiau komentarai internete dažnai peržengia visas ribas. Teko daug girdėti negražių dalykų apie save. Neįmanoma visiems patikti ir įtikti, bet taip užgaulioti negalima. Aš nesistengiu visiems įtikti, tačiau komentarai turi turėti kažkokias ribas. Internete viskas buvo labai negražiai pateikta, todėl nusprendžiau kreiptis į teismą. Teismai nėra malonus dalykas, bet manau, kad žmogus turi atsakyti už tokius savo veiksmus“, – dar prieš posėdį portalui Žmonės.lt sakė Vita Jakutienė.

Paklausta, ko reikalauja iš stilistės A.Jagelavičiūtės: viešo atsiprašymo ar piniginės moralinės žalos atlyginimo, V.Jakutienė susilaikė nuo komentarų: „Negaliu nieko pasakyti, nes šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas.“

Portalui Žmonės.lt susisiekus su A.Jagelavičiūte, stilistė atsisakė komentuoti situaciją.

Vita Jakutienė
Vita Jakutienė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką