Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 4d. 10:55

Vygaudo Ušacko dukra Paula ištekėjo už mylimojo Jono Urbono: lemtingas „taip“ – po 7 metų kartu

Paulos Ušackaitės ir Jono Urbono vestuvės
Socialinių tinklų nuotr. / Paulos Ušackaitės ir Jono Urbono vestuvės

Šeštadienį aukso žiedus sumainė politiko Vygaudo Ušacko dukra Paula Ušackaitė ir jos mylimasis Jonas Urbonas. Pora susituokė sostinės senamiestyje esančioje Vilniaus Bernardinų bažnyčioje.

Iki vestuvių jaunavedžiai draugavo septynerius metus. Po jų Paula pasirinko vyro pavardę.

Naujieną apie tai, kad ištekėjo jo dukra, šeštadienio vakarą feisbuke paskelbė pats Vygaudas Ušackas. Šia proga politikas Paulai ir jos išrinktajam Jonui nepagailėjo prasmingų žodžių ir gražių linkėjimų.

„Vedant dukrą Paulą prie šv. Altoriaus neslėpiau jaudulio ir džiaugsmo. Tebūnie Jūsų santuoka tvirta, sveika ir turtinga. Branginkite save, mylėkite, atjauskite ir atleiskite. Sveikiname Paulą ir Joną Urbonus!“, – socialinėje erdvėje rašė dukters laime besidžiaugiantis V.Ušackas.

Vestuvių akimirkomis po šventės dalijosi ir pati Paula, neslepianti džiaugsmo, kad savo mylimajam Jonui pagaliau ištarė lemtingą „taip“. Instagrame mergina pasidalijo ir vestuvinių žiedų nuotrauka.

Pastaruoju metu P.Ušackaitė ir J.Urbonas gyvena Anglijoje. Jųdviejų nuotraukų albume – daugybė nuotraukų iš kelionių. Ir iš tiesų – prieš metus kalbinta Paula neslėpė, kad su Jonu itin mėgsta keliauti.

„Dažnai būna, kad žmogus nesinaudoja galimybe pakeliauti ten, kur gyvena, todėl šiuo metu su Jonu vis aplankome kokį vietinį kraštą. Pavyzdžiui, laisvą savaitgalį nuvažiuojame į kitą miestelį, kuriame nesame buvę, – jie visi tikrai labai skiriasi“, – yra sakiusi Paula.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką