Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vytautas Rumšas: „Žinau paprastą būdą, kaip susigadinti sau gyvenimą“ (papildyta vasario 19 d.)

Vytautas Rumšas
G. Kropio nuotr. / Vytautas Rumšas
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Seniai teko matyti TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ vedėjo interviu, tad norisi paklausti, gal Vytautas vengia bendrauti su žurnalistais, o gal jo gyvenimas mažai ką bedomina? „Pirma – daug dirbu, keliauju po pasaulį su spektakliais, todėl pagauti mane gana sunku. Antra – reikia normuoti interviu kiekį. Jei nuolat kalbėsi apie tą patį, kam būsi įdomus? O aš nesijaučiu turintis tiek daug gyvenimiškos patirties, kad mano žodžiai turėtų didelę vertę“, – sako aktorius.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kadangi dirbi laidoje, kurios pavadinimas „Gyvenimas yra gražus“, papasakok, kuo gražus Tavo gyvenimas.

Tiesiog esu patenkintas tuo, ką turiu, džiaugiuosi žmonėmis, kurie mane supa. Svarbiausia – į viską žiūrėti teigiamai. Šiais laikais niekam nelengva, tačiau jei nuolat kartosime, kaip yra blogai, bus dar sunkiau.

Puikiai žinome, kad aktoriai apdovanoti gebėjimu ir šokti, ir dainuoti, tačiau Tavo pasirodymas scenoje, kai užtraukei dainą, visus nustebino. Tiesa, maloniai, nes niekas nesitikėjo, kad dainuoji taip puikiai. Gal buvo ar yra minčių pradėti dainininko karjerą?

M. Žičiaus nuotr./Vytautas Rumšas
M. Žičiaus nuotr./Vytautas Rumšas

Mano gyvenimas neatsiejamas nuo muzikos. Tačiau tam, kad rodyčiausi scenoje ir joje jausčiausi užtikrintai, man trūksta patirties. Kai reikia dainuoti, labai jaudinuosi. Aš labai savikritiškas, todėl gyvenime stengiuosi daryti tik tuos dalykus, kuriems esu gabus, kuriuos galiu atlikti kokybiškai. Jei ir išauš diena, kai pradėsiu dainuoti, be perstojo tam ruošiuosi mažiausiai pusantrų metų.

Per „EuroBasket 2011“ krepšinio čempionato burtų traukimo ceremoniją Jums su kolege Jurgita Jurkute tiesioginio eterio metu teko kalbėti angliškai. Turbūt patyrei nemažai streso ruošdamasis ceremonijai ir ją vesdamas?

Ne, man nesunku kalbėti angliškai, tačiau mano pečius slėgė didelė atsakomybė, mat transliaciją stebėjo visa Europa. Aišku, ruoštis teko itin atsakingai.

Kadangi dirbi televizijoje, turbūt atkreipei dėmesį, kad populiariausiu laiku rodomos pramoginės laidos. Ką manai apie bulvarines laidas?

Reikėtų pradėti nuo to, kad nelabai turiu laiko žiūrėti televizorių. O kai turiu, pirmenybę teikiu pažintinėms laidoms. Mano nuomone, visur turi būti pusiausvyra. Jei televizija rodytų tik bulvarines laidas, aš tai vertinčiau neigiamai, nes viena iš televizijos funkcijų – šviesti, informuoti visuomenę, todėl vietos intelektualioms laidoms privalo būti skiriama.

Laidos „Gyvenimas yra gražus“ prodiuseris neslepia, kad gyvena „ant lagaminų“, mat jis, ruošdamas reportažus, apkeliavo kone visus gražiausius pasaulio kampelius. Kadangi ir Tu daug keliauji, gal kada nors kilo mintis, kad galėtum prisidėti prie laidos kūrybinio proceso?

Būtų sudėtinga, nes aš paprasčiausiai nemoku to daryti. Tai ne mano stichija ir niekada net nekilo noras sukti į žurnalistiką.

Ar tiesa, kad nekenti žiemos?

Oi, netiesa... Man patinka žiema. Juk visur balta! Vienintelis minusas – visuomet su savimi turiu vežiotis kastuvą, bet čia jau mano automobilio problema. Ir kelininkų problema (juokiasi). Mėgstu žiemos sportą.

M. Žičiaus nuotr./Vytautas Rumšas
M. Žičiaus nuotr./Vytautas Rumšas

Kam dar, be žiemos sporto, Tau lieka laiko po darbo?

Knygoms, tobulėjimui, judėjimui į priekį, draugams, pasivažinėjimui motociklu. Mėgstu aktyvų laisvalaikį.

Prieš trejus metus viename interviu Tavęs buvo paprašyta išvardyti, kokie trys svarbiausi dalykai yra Tavo gyvenime. Turbūt atsakymų nebepameni, tad išvardyk tuos dalykus, kurie Tau svarbūs šiandien (prieš trejus metus Vytautas kaip svarbiausius dalykus išskyrė gerą nuotaiką, sveikatą ir artimus žmones – aut. past.).

Sveikata, finansinė nepriklausomybė ir saulėtos dienos.

Internete apie Tave užkliuvo vienas komentaras: „Koks jis saldainiukas, norisi imti ir paragauti.“ Ar Tave džiugina, kad savo gerbėjoms sukeli tokių svajingų emocijų?

Gerai, kad nerašo: „Tikra rakštis šiknoje. Norisi jį sutraiškyti.“ (Juokiasi.) Natūralu, kad žmogus, šmėžuojantis televizoriaus ekrane, visuomet turės ir gerbėjų, ir žmonių, kuriems jis nepatinka. Net ir paties talentingiausio pasaulio kompozitoriaus talentą ne visi vertina. Ir ką? Jam dėl to graužtis? Neverta. Kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Yra labai paprastas būdas susigadinti sau gyvenimą – tai stengtis kiekvienam patikti.

Ar turi su kuo švęsti šv. Valentino dieną?

Žinoma. Pasveikinsiu ir artimuosius, ir bičiulius. Tačiau reikėtų pradėti nuo to, kad šiai šventei neteikiu didelės reikšmės. Man tai tas pats, kas ir Mozam–biko nepriklausomybės diena.

Tikriausiai neišduosi, ar Tavo širdis šiuo metu užimta.

Aš šį klausimą išgirstu kiekvieną kartą kalbėdamas su žurnalistais. Tiesiog stengiuosi nekonkretizuoti atsakymo. Jeigu kitiems įdomus mano gyvenimas, tegul atsakymų ieško ne spaudoje, o bando susipažinti su manim tokiu, koks aš esu iš tikrųjų. Tikrai niekada nepasirodys toks interviu, kuriame šneku apie tai, kaip nusipirkau bilietą į Egiptą ir su mylimąja skrendu atostogauti. Apie asmeninį gyvenimą galėsiu papasakoti tik biografinėje knygoje.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką