Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 8d. 11:49

„X Faktoriaus“ finalininkė K.Jurevičiūtė apie santykius su mylimuoju: „Problemas kuriu aš, Karolis jas taiso“

Kristina Jurevičiūtė ir Karolis Talutis
Asmeninio albumo nuotr. / Kristina Jurevičiūtė ir Karolis Talutis

Žiūrovai „X Faktoriaus“ finalininkę Kristiną Jurevičiūtę scenoje matė visokią: ir drovią, ir susigraudinusią, ir įžūliai seksualią. Tokia yra Kristina – daugialypė, tačiau visada nuoširdi. Namuose ir scenoje ji lyg du skirtingi žmonės, tai patvirtina jos širdies draugas, grupės „8 kambarys“ vokalistas Karolis Talutis, visą „X Faktoriaus“ kelią žengęs šalia, palaikydamas sunkiausiomis akimirkomis, kurių, Kristina neslepia, buvo nemažai.

Statulėlė – tik laiko klausimas

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ viešnia Kristina prisiminė liūdnas minutes, kai norėjosi viską mesti, apimdavo panika. Nesuklystume pavadinę ją perfekcioniste – Kristina visada siekia geriau, daugiau ir pavydi tiems, kurie gal ir neturi tiek talento, bet turi vidinį užtaisą, įteigiantį, kad jie gali, jie kieti. Tačiau šiandien, net ir neatsikračiusi abejonių savimi, ji drąsiai taria – tai buvo įdomiausias įvykis jos gyvenime.

Laidos vedėjos paklausta, kuo laiko trečią vietą – laimėjimu, o gal atvirkščiai – Kristina neslėpė: ji negali būti pralaimėjusi, žiūrovų ir gerbėjų dėmesys neleidžia jai tuo abejoti.

TV3 nuotr./Karolis Talutis, Kristina Jurevičiūtė ir Kristina Rimienė
TV3 nuotr./Karolis Talutis, Kristina Jurevičiūtė ir Kristina Rimienė

Kristinos draugas Karolis šių metų MAMA apdovanojimuose buvo nominuotas, tačiau taip pat negavo tos saldžios laimėtojo šlovės.

„Didžiausias apdovanojimas – gerbėjai, einantys į koncertus, o statulėlė – tik laiko klausimas“, – neabejoja pora.

Duetas gyvenime ir scenoje?

Draugauti dviem scenos žmonėms ne visada paprasta, Kristina Rimienė paklausė, kaip porai sekasi įveikti pavydo jausmą, o gal jo nė nebūna?

„Būna pavydo scenelyčių, mažyčių“, – juokėsi dainininkė. „Problemas kuriu aš, Karolis jas taiso“. Tačiau per beveik vienerius draugystės metus mažos problemos niekuomet neįsiplieskė į didelį gaisrą.

Asmeninio albumo nuotr./Kristina Jurevičiūtė ir Karolis Talutis
Asmeninio albumo nuotr./Kristina Jurevičiūtė ir Karolis Talutis

Akivaizdu, kad jiedu vienas kitą papildo, todėl laidos vedėja pasidomėjo, gal galima tikėtis judviejų dueto ir ant scenos? Tokių minčių yra, atsakė Kristina, jau dabar ji padeda grupei „8 kambarys” – moko juos vokalo, o Karolis juokauja, kad šioje srityje jis tuoj aplenks draugę.

Pora, paklausta apie tai, kas gi yra meilė, buvo atvira: tai svarbiausias dalykas gyvenime, vedantis visus į priekį. Tai maži dalykai, susidedantys į didelę dėlionę. Valentino dieną jiedu švenčia kada tik nori – juk meilei progų nereikia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:37
01:19
02:26
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką