Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2013 gruodžio 15d. 19:25

„X Faktorių“ paliko Sauliaus Urbonavičiaus mokinės – seserys Barbora ir Veronika

Barbora ir Veronika
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / „X Faktoriaus“ filmavimo akimirka

Patekti į muzikinio TV3 projekto „X Faktorius“ finalus svajojo tūkstančiai, tačiau laimė nusišypsojo vos dvylikai, tačiau jų gretos pamažu retėja. Sekmadienio vakarą trečioje tiesioginėje projekto laidos transliacijoje dėl teisės pasilikti projekte susirungė 10 dalyvių. Jų likimą spręsti buvo patikėta žiūrovams. Šis vakaras buvo nesėkmingas seserims Barborai ir Veronika, jos surinko mažiausiai žiūrovų simpatijų ir paliko projektą.

Pernai merginas kuravęs ir su Giedre Vokietyte „X Faktorių“ laimėjęs Saulius Urbonavičius-Samas šįmet globoja muzikos grupes: talentingąsias seseris Barborą ir Veroniką, vaikinų grupę „Boy Band‘as“ ir žemaitukais vadinamus Liną ir Ovidijų.

Reiklioji teisėja Rūta Ščiogolevaitė kartu su kūrybinės komandos partneriu – prodiuseriu Deivydu Zvonkumi – kuruoja vaikinus. Rūtos komandoje liko linksmuolis Žygimantas Gečas ir muzikalusis Audrius Petrauskas.

Teisėjas Saulius Prūsaitis su savo komandos nare dainininke Juste Arlauskaite-Jazzu rūpinasi merginomis. Jų komendoje liko muzikalioji Ieva Ščerbinskaitė ir jautrioji užsispyrėlė Neringa Marija Gailiušaitė.

Marijonas Mikutavičius, pasikvietęs į pagalbą dainininkę Aistę Smilgevičiūtę, tvirtai apsisprendė iš vyresniųjų grupės į savo komandą pasikviesti šarmingąją Anželą Adamovič, teatrališkąją Skaistę Karnuševičiūtę ir solidųjį Egidijų Žižiūną.

Vakarą savo pasirodymu pradėjo vyriausias projekto dalyvis Egidijus Žižiūnas. Vyras publiką bandė sužavėti ir savo balso galimybes atskleisti uždainuodamas „Hiperbolės“ dainą „Į tave“. „Man buvo linksma, bet man labiau patinka, kai tu apie turinį dainuoji, o ne apie kažkokį lėkimą. Kažkaip man atrodė, kad jūs su šia daina kankinatės“, – po pasirodymo kalbėjo Samas. Tačiau Rūta nesutiko: „Man patiko pasirodymas ir labiausiai jumyse mane žavi savybė, kurios turėtų pavydėti kiekvienas esantis scenoje. Taip atrodo, kad jūsų vieta yra ant scenos, jaučiate, kada reikia bajeriuką mestelti, kur yra dainos kulminacija... Daina puikiai tiko ir sveikinu Marijoną.“

Scenoje pasirodžiusios S.Urbonavičiaus merginos – seserys Barbora ir Veronika prigesino nuotaiką lyriška daina. Merginos atliko šiuo metu radijo stočių topuose karaliaujančią grupės „Lorde“ dainą „Royals“. „Patiko kūrinys ir įvaizdis, tačiau šiandien norėčiau patarti Samui padirbėti su jūsų balsais“, – patarė R.Ščiogolevaitė. Atlikėjai taip pat pritarė Marijonas: „Kodėl nepabandžius nedainuoti dvejais balsais? Nėra taip, kad jūs esate nedalomas vienetas, kitą kartą norėčiau išgirsti kiekvieną iš jūsų dainuojant  individualiai.“

Barbora ir Veronika
Barbora ir Veronika

Šio sekmadienio pasirodymui I.Ščerbinskaitei buvo pasirinkta airių roko grupės „U2“ lyriška daina „One“. „Aš esu labai giliai sujaudinta. Aš nesu tos grupės ir dainos gerbėja, bet ji tavo lūpose nuskambėjo dieviškai. Jaučiuosi šiuo metu, kad nesu nieko gražesnio girdėjusi“, – gyrė merginos pasirodymą Rūta. „Aš taip pat galiu inkšti iš pasigėrėjimo. Tu turi jausmą, balsą ir intuiciją kaip perteikti dainą. Tu jau dabar esi visa galva aukštesnė už visus šiuo metu Lietuvos scenoje esančius atlikėjus“, – pritarė M.Mikutavičius.

Audrius Petrauskas scenoje atliko ekstravagantišosios Lady Gagos dainą „Poker Face“. Po pasirodymo vaikinas sulaukė pagyrų, kad peržengė save ir pasirodė neįprastame amplua. „Aš už nieką gyvenime nelįsčiau į tą kostiumą, nebent būtų draugų kalėdinis vakarėlis (juokėsi). Ačiū už idėją ir labai gerai susitvarkei su užduotimi. Dabar tas kostiumas rodo, koks tu esi kietas, o ne juokingas“, – teigė Marijonas. „Džiaugiuosi, kad Rūta yra tavo mokytoja ir turi stuburą iš tavęs išreikalauti perlipti save“, – pridėjo S.Prūsaitis.

Audrius Petrauskas
Audrius Petrauskas

Lyriškoji Andžela šį vakarą atliko dar vieną lėta „Eskobar“ dainą „Someone New“, kuri privertė komisijos narių nuomones išsiskirti. „Man pritrūko švaros ir skaidrumo, atrodė, kad tave kažkas kausto. Norėjau tave išgirsti švelnesnę, lyriškesnę, gal tau trukdė, kad tau daina nepatinka“, – klausė Samas. Mergina iš pradžių nebuvo labai apsidžiaugusi, kad Marijonas jai parinko šią dainą, tačiau S.Prūsaitis jai dėl to papriekaištavo: „Kiekvieną kūrinį, kurį mes duodame su didele meile, vizija ir lūkesčiais, o tokie dalykai gali pakenkti trapiems santykiams.“

Žemaitukais vadinami Linas ir Ovidijus atliko trankią M.Mikutavičiaus dainą „Dabar geriausi mūsų vakarai“, kuri nesužavėjo teisėjų. „Man sunku komentuoti, nes nesugebėjau susijungti su jūsų pasirodymu“, – trumpą komentarą rėžė S.Prūsaitis. Visi su nekantrumu laukė, kaip šią dainą įvertins Marijonas, o jis nebuvo linkęs girti: „Gerai, vyrai, jumyse nedaug roko, bet kartais reikia išsiveržti iš savo nišos. Jūs žvilgtelėjote, bet manau, kad turėtumėte daryti tai, ką mokate geriausiai.“

Linas ir Ovidijus
Linas ir Ovidijus

S.Prūsaičio mokinė Neringa scenoje surengė tikrų tikriausią mergvakarį, kuriame netrūko ir svarbiausio atributo – pusnuogio vaikino. Mergina atliko nuotaikingą Cyndi Lauper dainą „Girls Just Want To Have Fun“. Po pasirodymo Rūta patarė Neringai daugiau paieškoti balsinių savybių, nes teisėjai pritrūko ryškumo dainuojant.  „Antra dalis vokalo prigeso, nes nebebuvo tokio linksmumo. Atrodai žavingai, daug šypsaisi, tačiau man pritrūko energijos“, – pritarė Samas.

Antrasis scenoje pasirodęs R.Ščiogolevaitės komandos narys Žygimantas Gečas atliko Davido Guetta dainą „Titanium“. „Tu darai stebuklingai greitą pažangą, ji yra akivaizdi. Čia yra jausmingas, lyriškas dainavimas. Puiku“, – gyrė Marijonas. Jam pritarė S.Urbonavičius-Samas. „Aš nežinau, ką Rūta su tavimi padarė, ar per užpakalį trankė, bet labai gerai. Manau, kad tai geriausias tavo pasirodymas“, – pritarė S.Prūsaitis.

Žygimantas Gečas
Žygimantas Gečas

Samo vaikinų grupė „Boy Band‘as“ atgaivino jausmus ir pakvietė Kalėdas į studiją. Vaikinai atliko grupės „East 17“ dainą „Stay Another Day“. „Labai gražus pasirodymas. Viskas man patiko ir kas svarbiausia, kad visada tikiuosi paviršutiniškumo dėl jūsų amžiaus, tačiau jūs išlaikote tą viduriuką“, – gyrė vaikinus R.Ščiogolevaitė. M.Mikutavičius po pasirodymo paniro į prisiminimus. „Man ši daina kelia nostalgiją, nes buvau jų viename paskutinių pasirodymų, kai jie koncertavo Lietuvoje. Mūsų kartai ši grupė simbolizuoja maištą ir lyriškumą, o jūs šiandien tą padarėte scenoje“, – prie pagyrų prisidėjo Marijonas.

Dalyvių pasirodymus sekmadienio vakare užbaigė M.Mikutavičiaus mokinė Skaistė, kuri atliko grupės „Vaya Con Dios“ hitą „Nah Neh Nah“. „Tu antrą tašką padedi mūsų projekto užbaigime, bet aš nesuprantu, ar čia šokių, ar dainavimo projektas? Nuotaika fantastiška ir man gražu“, – sveikino po pasirodymo S.Urbonavičius-Samas.

Skaistė Karnuševičiūtė
Skaistė Karnuševičiūtė

Sustabdžius žiūrovų balsavimą ant scenos dėl išlikimo liko stovėti S.Urbonavičiaus ir S.Prūsaičio dalyviai. Ties iškritimo ribos atsidūrė sesės Barbora ir Veronika bei Neringa, kuri antrą kartą iš eilės atsiduria šioje situacijoje. Vis dėl to žiūrovai daugiau balsų atidavė Neringai ir ji liko projekte, o namo teko keliauti seserims.

„X Faktoriaus“ filmavimo akimirka
„X Faktoriaus“ filmavimo akimirka
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Interviu Aktualu

Garis Kasparovas: „Išpuolis prieš Sergejų Skripalį buvo didelė Kremliaus klaida“

Mokslas.IT

Lūžio taškas: ar greitai vestuves ir žurnalų viršelius fotografuosime telefonu?

24sek

R.Kurtinaitis atsakė į sirgalių kritiką dėl „Žalgirio“ ir išteisino šventusį jaunimą

Verslas

Top 100 darbdavių: vieniems darbuotojams – nė minimumo, o kitiems – dešimtys tūkstančių

Aktualu

Baltų dievai Lietuvos Seimo krepšininkams nepadėjo – Naisiuose visus triuškino Estijos valdžios atstovai

24sek

Tarp 25-ių geriausių visų laikų Europos krepšininkų – trys lietuviai, bet Sabas tik aštuntas

Gyvenimas

10 būdų sustiprinti santuoką: apie tai turėtų žinoti kiekviena pora

Šią pilį Prancūzijoje galima laimėti loterijoje už 11 eurų

Aktualu

Donaldas Trumpas: susitikimas su Kim Jong Unu vis dar gali įvykti birželio 12 d.

Vardai

Seksualine prievarta kaltinamas Holivudo prodiuseris H.Weinsteinas pasidavė Niujorko policijai

Naujasis atrakcionas leis pajusti „Formulė 1“ lenktynių greitį

Verslas

TOP 10 atlyginimų vidurkių Lietuvoje: balandį darbuotojus džiugino premijos

15min recenzija Kultūra

Naujasis Baltijos šokis'18: keturios neįpareigojančių pokalbių rūšys

Aktualu

Strasbūro teismas kitą savaitę skelbs sprendimą dėl spėjamo CŽV kalėjimo Lietuvoje

Vardai

15min ir BNS vadovas Ramūnas Šaučikovas susituokė su Toma Butikaite

Sportas

Tik paskelbtas pasaulio futbolo čempionato himnas susilaukė kritikos

Vardai

Vienai turtingiausių moterų J.Blažytei brangiausias aksesuaras – Vytis: „Visada ilgiuosi Lietuvos“

Verslas

Puikus pavyzdys, kaip interjere skoningai suderinti skirtingų stilių detales

Infografikas
Aktualu

3 vaikų motinos V.Šestelinskajos dingimo užkulisiai: vyras jai grasindavo, bet paskutinėmis dienomis pagerėjo

Naujienos

Interviu Aktualu

Garis Kasparovas: „Išpuolis prieš Sergejų Skripalį buvo didelė Kremliaus klaida“

Mokslas.IT

Lūžio taškas: ar greitai vestuves ir žurnalų viršelius fotografuosime telefonu?

24sek

R.Kurtinaitis atsakė į sirgalių kritiką dėl „Žalgirio“ ir išteisino šventusį jaunimą

Verslas

Top 100 darbdavių: vieniems darbuotojams – nė minimumo, o kitiems – dešimtys tūkstančių

Aktualu

Baltų dievai Lietuvos Seimo krepšininkams nepadėjo – Naisiuose visus triuškino Estijos valdžios atstovai

24sek

Tarp 25-ių geriausių visų laikų Europos krepšininkų – trys lietuviai, bet Sabas tik aštuntas

Gyvenimas

10 būdų sustiprinti santuoką: apie tai turėtų žinoti kiekviena pora

Šią pilį Prancūzijoje galima laimėti loterijoje už 11 eurų

Aktualu

Donaldas Trumpas: susitikimas su Kim Jong Unu vis dar gali įvykti birželio 12 d.

Vardai

Seksualine prievarta kaltinamas Holivudo prodiuseris H.Weinsteinas pasidavė Niujorko policijai

Naujasis atrakcionas leis pajusti „Formulė 1“ lenktynių greitį

Verslas

TOP 10 atlyginimų vidurkių Lietuvoje: balandį darbuotojus džiugino premijos

15min recenzija Kultūra

Naujasis Baltijos šokis'18: keturios neįpareigojančių pokalbių rūšys

Aktualu

Strasbūro teismas kitą savaitę skelbs sprendimą dėl spėjamo CŽV kalėjimo Lietuvoje

Vardai

15min ir BNS vadovas Ramūnas Šaučikovas susituokė su Toma Butikaite

Sportas

Tik paskelbtas pasaulio futbolo čempionato himnas susilaukė kritikos

Vardai

Vienai turtingiausių moterų J.Blažytei brangiausias aksesuaras – Vytis: „Visada ilgiuosi Lietuvos“

Verslas

Puikus pavyzdys, kaip interjere skoningai suderinti skirtingų stilių detales

Infografikas
Aktualu

3 vaikų motinos V.Šestelinskajos dingimo užkulisiai: vyras jai grasindavo, bet paskutinėmis dienomis pagerėjo

Vardai

Žinau, ką renkuosi

Atnaujinkime namus

Video

Metas rinktis

Maistas

Laikas griliui

Išlaikyk atostogų ritmą

Remontas be nervų

Sveikata

Automobilių švaros centras AINAVA

Ryškiems įvarčiams

Pasaulis kišenėje

Sulčių nauda

Naujas regėjimas

Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką