Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 20d. 10:57

„Yva“ merginos kartu ir scenoje, ir laisvalaikiu: „Mes viena kitos pasiilgome“

Grupė „Yva“
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Laidos „Geriausi mūsų vakarai“ akimirka

Antradienio rytą seserys Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova susitiko televizijos laidos „Geriausi mūsų vakarai“ filmavime. Kartu su jomis čia pasirodė ir Goda Alijeva. Visos trys naujai atgimusios grupės „Yva“ merginos, žaisdamos skirtingus žaidimus, kaip įmanydamos kovėsi dėl pergalės.

Šįkart laidos vedėjai Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys filmavimo studijoje ir vėl pakvietė susitikti būrį garsenybių. Įžymybės dalyvavo laidos „Geriausi mūsų vakarai“ filmavime.

Į nuotaikingus vedėjų sugalvotus žaidimus leidosi dainininkė ir mokytoja Baiba Skurstenė-Serdiukė, grupės „Yva“ merginos Natalija Bunkė, Kristina Ivanova ir Goda Alijeva, Haroldas Šklėrius iš grupės „Pikaso“, grupės „Patruliai“ narys Algirdas Radzevičius ir dainininkas Tadas Juodsnukis.

Pasidalinę į dvi komandas, žinomi žmonės filmavimo metu žaidė skirtingus, bet visus it vienas nuotaikingus žaidimus, ir kovėsi dėl pergalės. Žinoma, naujai atsikūrusios grupės „Yva“ merginos žaidė išvien.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Geriausi mūsų vakarai“ akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Geriausi mūsų vakarai“ akimirka

Bendraudamos su Žmonės.lt Natalija, Kristina ir Goda pasakojo, kad pastaruoju metu jos kone visąlaik yra neatskiriamos.

„Kai tik turime laiko, susitinkame pas mane salone – pasigražiname. Ir šiaip dažnai priežasčių susitikti sugalvojame. Susitinkame ir laisvalaikiu, ir ant scenos“, – šypsojosi K.Ivanova paklausta, ar ir laisvalaikį žinomos moteris leidžia kartu.

Tuo tarpu N.Bunkė seserį papildė sakydama, kad ir, jei taip galima pavadinti, buitis merginas vienija. Pavyzdžiui, nė vienai bičiulei nereikia galvoti, iš kur gauti gražių gėlių dekorui – tučtuojau skambina Natalijai. „Dar mes vaikų gimtadienius kartu švenčiame“, – tikino N.Bunkė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Geriausi mūsų vakarai“ akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Geriausi mūsų vakarai“ akimirka

O ir hobiai merginų yra kone visi bendri. „Mes su Natalija, kadangi esame seserys, dažnai susitinkame kartu pavakarieniauti“, – sakė Kristina. Neretai prie merginų prisijungia ir Goda: „Natalija labai skaniai kepa antį. Jau žinau, ką veiksime atšalus orams.“

Tiesa, net prie to vakarienės stalo merginoms nepavyksta atsiriboti nuo darbų. „Prie to paties ir grupės reikalus aptariame. Būna taip: na, ateikit, pavakarieniausime, dar dėl dainų pasitarsime, dėl grupės“, – pasakojo Natalija.

Bet ar viena nuo kitos jos nepavargsta? „Mes viena kitos pasiilgome! Juk kartu buvome prieš 10 metų. Be to, nesusitinkame kasdien. Kiekviena turime ir savo asmeninių reikalų“, – sakė Natalija.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką