Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 15d. 16:12

„Žemaitukai“ Linas ir Ovidijus tėvais taps vienu metu: „Mano irgi nėščia!“

„Žemaitukai“ Linas ir Ovidijus su mylimosiomis
Asmeninio albumo nuotr. / „Žemaitukai“ Linas ir Ovidijus su mylimosiomis

Grupės „Žemaitukai“ vaikinai Linas ir Ovidijus – geriausi draugai. Studijų metais gyveno viename bendrabučio kambaryje, dabar kartu dirba, o netrukus kartu taps tėveliais. Vienu metu, iš anksto to neplanavus, dainininkų mylimosios abiem pranešė džiugias žinias.

„Atsimenu tą momentą: Linas sako: turiu tokią naujieną, Rūta nėščia. Po dvieju dienų pats skambinu Linui, net ašaros kaupiasi akyse: Linai, sakau, turiu naujieną, mano irgi nėščia!” – laidoje KK2 Ovidijus prisiminė, kaip geriausiam draugui pranešė naujieną apie laukiantį šeimos pagausėjimą.

Lino mylimoji laukiasi sūnaus. Ovidijaus žmona – dukros. Vaikinai šiomis dienos sėdi kaip ant stiklo šukių – vaikučiai pasaulį išvys jau artimiausiomis dienomis. Tiek Linas, tiek Ovidijus žada dalyvauti gimdymuose.

LNK nuotr./„Žemaitukai“ vaikinai Linas ir Ovidijus
LNK nuotr./„Žemaitukai“ vaikinai Linas ir Ovidijus

„Pasilikom tarpą tarp koncertų, norėtume dalyvaut gimdyme. Bet ir dabar, kai filmuojamės, gali visko būt... nors dar niekas neskambino, bet, kai rodys, aš jau galiu sūpuot“, – interviu metu nerimavo ir į mobilųjį telefoną žvalgėsi Linas.

Žemaitukai šiuo metu – labai populiari grupė, koncertų ir užsakymų netrūksta. Tačiau atėjus tėvystei Linas ir Ovidijus žada truputį pailsėti. Jau dabar suplanavo, kad kitos Kalėdos bus su šeimomis, nedirbs: „Pirmą kartą per aštuonerius karjeros metus susimąstėm, kad neatsipirko tie pinigai. Nusprendėm pirmą kartą per Kalėdas kitais metais būti namie. Pirmas žingsnis. Kiti žingsniai – žiūrėti paprasčiau. Visų pinigų juk neuždirbsi.“

LNK nuotr./„Žemaitukai“ vaikinai Linas ir Ovidijus
LNK nuotr./„Žemaitukai“ vaikinai Linas ir Ovidijus

Tačiau muzika vis tiek liks pagrindinė „Žemaitukų“ veikla. Ovidijus, gimus sūnui, tikisi išleisti dainą, kurią skirs praėjusiais metais mirusiam tėčiui Gintautui Vaitkevičiui.

Džiaugsmingas „Žemaitukų“ laukimas – šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., per KK2.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

01:28
15:57

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką