Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Zero“ režisierius Emilis Vėlyvis nelinkęs atvirauti apie naują mylimąją Barborą

Emilis Vėlyvis su drauge Vaida Bičkute, kurią režisierius mieliau vadina Barbora – krikšto vardu.
Vinco Alesiaus nuotr. / Emilis Vėlyvis su drauge Vaida, kurią režisierius mieliau vadina Barbora – krikšto vardu.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kino kūrėjas, filmų „Zero“ ir „Zero 2“ autorius Emilis Vėlyvis viešumoje neslepia jausmų naujajai draugei Barborai. Režisierius su paslaptinga šatene pasirodė praėjusią savaitę vykusiame aktorės ir prodiuserės Eglės Jackaitės miuzikle „(Ne)kalta meilė“. Spektaklio metu vyras savo glėbyje meiliai laikė apkabinęs mylimąją ir nesislėpdamas pozavo fotografams.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

E.Vėlyvio mylimoji Barbora – aktorės Valdos Bičkutės sesuo. Gegužę 33 gimtadienį švęsiantis kino kūrėjas nebuvo linkęs kalbėti apie naują, dešimt metų jaunesnę draugę.

„Ne, negalėčiau. Nenoriu ir neviešinu savo asmeninio gyvenimo“, – Žmonės.lt sakė jis.

Merginos sesuo Valda atskleidė, kad tikrasis E.Vėlyvio mylimosios vardas yra ne Barbora, o Vaida.

„Aš pati turiu antrą vardą – Darija, o jos krikšto vardas yra Barbora. Emiliui labiau patinka šis vardas, todėl jis ją visur taip ir pristatinėja“, – sakė V.Bičkutė.

Pernai filosofijos bakalauro studijas baigusi Vaida šiuo metu studijuoja viešuosius ryšius ir siekia magistro diplomo.

Aktorė V.Bičkutė prisiminė, kad jos sesuo ir žymus lietuvių kino kūrėjas susipažino visai neseniai – sausio mėnesį Maskvoje vykusio filmo „Akmuo“ premjeroje.

„Jie abu čia netyčia pakliuvo likimo vedami ir iki šiol gražiai draugauja“, – šypsojosi Valda.

Vertina grožį ir protą

Paskutinį kartą apie asmeninius reikalus E.Vėlyvis atviravo prieš du metus. Tuomet režisierius gyveno kartu su šviesiaplauke, iš Kauno kilusia penkeriais metais jaunesne drauge Laimute. Režisierius tąkart džiaugėsi, kad jo mylimoji yra ne tik protinga, bet ir graži, moteriška.

Anuomet darbuose paskendęs kino kūrėjas atviravo dar nesantis pribrendęs santuokai ir vaikams. Vyras taip pat patikino, kad jo supratinga draugė dėl jo polinkio į darboholizmą priekaištų nereiškia bei pavydo scenų nekelia.

„Jos reikėtų klausti, kaip ji su tuo susigyvena. Bet mums dėl to problemų nekyla. Su pavydu mes labai gerai tvarkomės. Pasitikime vienas kitu. Maniškė irgi susitinka su klientais. Toks jos darbas. Kaip gali varžyti kito žmogaus karjerą? Būtų neįmanoma kartu gyventi, jei kas kartą grįžęs iš darbo girdėčiau priekaištus, kad su kažkuo šnekėjau, kažką filmavau, su kažkuo išgėriau kavos“, – prieš du metus interviu „Gyvenimo būdui“ sakė vyras.

Kol kas lieka neaišku, kodėl iširo E.Vėlyvio ir jo buvusios sugyventinės Laimutės draugystė. Žmonės.lt žiniomis, režisieriaus ir jo naujosios draugės Barboros jausmai gimė visai neseniai.

Kuria naują filmą

Šiuo metu E.Velyvis su kūrybine grupe kuria naują vaidybinį filmą. Praėjusių metų birželį „Aktorių agentūra“ savo „Facebook“ tinklalapyje paskelbė ieškanti trijų vyrų, „norinčių ir galinčių visą savo dieną skirti Emilio Vėlyvio naujo filmo grimo bandymams birželio 15, 16 arba 17 dieną“. Kol kas yra žinoma tiek, kad naujame filme turėtų pasirodyti ir teisėsaugos atstovą įkūnyti aktorius Kęstutis Jakštas, pasirodęs ankstesniuose E.Vėlyvio filmuose.

Portalo Žmonės.lt duomenimis, naująjį filmą E.Vėlyvis kuria emigracijos tema.

„Kol kas aš nesu įpareigotas suteikti informacijos, nes tai yra komandinis reikalas. Tačiau turime planų artimiausiu metu pajudėti“, – kalbėjo režisierius.

Vinco Alesiaus nuotr./Emilis Vėlyvis (centre) su drauge Barbora
Vinco Alesiaus nuotr./Emilis Vėlyvis (centre) su drauge Barbora

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką