Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 13d. 12:19

Žilvinas Grigaitis: „Skaudu, kai prabilęs apie vėžį išgirsti, kad tai – „piarinis“ triukas...“

Žilvinas Grigaitis
LNK nuotr. / Žilvinas Grigaitis

„Skaudu, kai viešai po pusmečio prabilus apie diagnozę pasigirsta variacijos, kad gal čia Grigaičio „piarinis“ triukas. Aš atsakyčiau labai paprastai – kai išgirsite tokią diagnozę, aš pažiūrėsiu, kokį triuką kiekvienas sugalvosite“, – atviravo Žilvinas Grigaitis.

Nepastebėti 48-erių verslininko tuomet, kai jis pasirodo renginyje, ar mieste – tiesiog neįmanoma. Vyras neslepia mėgstantis dėmesį, todėl kaskart gerai apgalvoja savo įvaizdį, kad išsiskirtų iš aplinkinių. Net automobilis, kuriuo Žilvinas vyksta į miestą šiltuoju metų laiku – sportinis, ryškiai raudonos spalvos, nukeliamu stogu....

„Šiais metais įveikiau mirtį antrą kartą... todėl gyvenu šia diena, ir mėgaujuosi gyvenimu čia ir dabar...“, – LNK laidoje „Nuo... Iki...“ teigė Žilvinas.

Algirdo Stanio nuotr. /Žilvinas Grigaitis ir Ruta Lee
Algirdo Stanio nuotr. /Žilvinas Grigaitis ir Ruta Lee

Pastarieji metai Žilvinui tapo tikru iššūkiu. Rudenį vyras prisipažino sergantis prostatos vėžiu. Diagnozę jis išgirdo praėjusį pavasarį – kaip tik tuomet, kai spauda mirgėjo nuo pranešimų apie jo bei Australijos lietuvės, buvusio garsaus modelio ir verslininkės Elle Martin byrančią santuoką.

Ar pora nebe kartu? Ir kokia verslininko sveikatos būklė šiandien? Po atviro pasakojimo apie ligą aplinkiniai Žilvinui buvo negailestingi. Netrūko abejojančių, esą jis per gerai atrodo, ir yra per linksmas, kad sirgtų. Netrūko ir drįsusių teigti, kad pasakojimas apie ligą tėra dėmesį mėgstančio verslininko viešųjų ryšių triukas.

Po viešo prisipažinimo apie ligą Žilvinas pasakoja sulaukęs gausybės laiškų su žmonių pasakojimais, o kartais ir kraupiais prisipažinimais apie paskutines užleistos ligos stadijas ir dramas, vykstančias jų gyvenimuose išgirdus diagnozę. „Supratau, kad Lietuvoje kalbėti apie ligą, vis dar tabu, gėda...“ – sakė Žilvinas.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./ Informacinės akcijos „Nerk į žydrą“ pristatymas
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./ Informacinės akcijos „Nerk į žydrą“ pristatymas

Rezultatai rodantys ligą, pasak Žilvino, šiuo metu pasiekė normą, tačiau, nepaisant to, tenka ruoštis operacijai. Tuomet, kai guls ant operacinio stalo, Žilvino žmonos Elle greta nebus. Tiesa, ne todėl, kad pora išsiskyrė… „Elle mamos sveikata labai prasta, todėl ji išskubėjo į Melburną“, – paaiškino Žilvinas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Žilvinas Grigaitis ir Elle Martin Grigaitis
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Žilvinas Grigaitis ir Elle Martin Grigaitis

Kovą savo profilyje viename socialinių tinklų Elle pasidalino nuotrauka, kurioje ji šventiškai nusiteikusi pozuoja prie gėlėmis nukrauto stalelio... Greta nuotraukos prierašai: septynerių metų santuokos sukaktis... myliu gyvenimą.... Vėliau pora buvo įamžinta kartu ir viename renginyje. Ko gero, daugeliui kyla klausimas, ar Žilvino ir Elle pora po visų išbandymų vis dar kartu.

„Mes dabar gyvename atskirai... Kartais santykių perkrovimas reikalingas kiekvienoje šeimoje“, – laidoje „Nuo... Iki...“, kurią TV žiūrovai išvys pirmadienio vakarą, pasakojo Ž.Grigaitis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką