Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 12d. 13:22

Žilvinas Žvagulis įkliuvo pareigūnams: sėdo prie vairo neturėdamas teisės vairuoti, kalbėjo telefonu

Žilvinas Žvagulis
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Žilvinas Žvagulis

Žilvinas Žvagulis įkliuvo pareigūnams. Prieš pat Velykas, kovo 31-ąją, jis buvo sustabdytas kelyje dėl to, kad vairuodamas automobilį kalbėjo telefonu. Maža to, vėliau paaiškėjo, kad jis išvis neturėjo teisės vairuoti.

Šią žinią 15min patvirtino pats Ž.Žvagulis. Pasak jo, prieš pat Velykas jis su žmona Irena Starošaite vyko į Vilniaus oro uostą. Tuomet jį sustabdžiusių pareigūnų žvilgsnį patraukė tai, kad Ž.Žvagulis pažeidė įstatymą, jis vairuodamas kalbėjo telefonu.

„Žioplys važiavo, pakalbėjo telefonu... Esu žioplas ir tiek“, – 15min sakė Žilvinas.

Pasak atlikėjo, teisės vairuoti jis neteko mėnesiui, o terminas, kai jis jau vėl galėjo sėsti prie vairo, buvo dar nepasibaigęs. Atgauti teisę vairuoti Ž.Žvagulis turėjo po Velykų.

Toks apribojimas jam buvo skirtas neįprastomis aplinkybėmis. Ž.Žvagulio įmonė turi du automobilius, o vienas iš jų buvo prigautas viršijant greitį. „Už tai gavau baudą ir mėnesiui netekau teisių. Niekas neprisipažino, tad liko direktorius kaltas“, – sako Ž.Žvagulis.

Pasakodamas apie įvykio aplinkybes, dainininkas sako, kad jam teko pavažiuoti apie 500 metrų, iki tos vietos, kur ketino pastatyti automobilį. „Mane iki oro uosto būtų nuvežę. Bet išvažiavau iš už kampo ir žiūriu, kad policija stovi. Taip ir aptiko mane ne tik kalbantį telefonu, bet ir be teisių. Pats blogiausias variantas“, – sakė jis.

Už tai jam teko susimokėti beveik 50 eurų baudą. Tačiau vien bauda išsisukti nepavyks – jam teks išklausyti 8 valandų kursą ir iš naujo prisiminti vairavimo kursų teorijos žinias.

„Turėsiu klausyti, kaip blogai pasielgiau, nors pats tą puikiai žinau“, – juokavo atlikėjas. Jis tikino apgailestaujantis dėl savo žioplumo, kalbėdamas su 15min kartojo, kad gailisi savo poelgio.

Ž.Žvagulis taip pat šmaikštavo, kad kursuose bus tikras pirmūnas. Lapkričio mėnesį jauniausias sūnus išsilaikė vairavimo teises, o ruoštis padėjo ir pats. „Visus egzaminus kartu su juo laikiau. O iš klaidų mokausi visą gyvenimą, bet negalvojau, kad aš toks žioplas galiu būti“, – apgailestavo Ž.Žvagulis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką