Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 12d. 13:16

Žilvino Žvagulio uošvienės nesužavėjo naujosios žento piršlybos Irenai Starošaitei

Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis
TV3 nuotr. / Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis

Trečiadienio vakarą, per TV3 – naujojo realybės šou „Žvagulio klanas“ antroji serija. Joje – dar daugiau atvirų emocijų ir garsiosios pramogų verslo poros artimųjų komentarų. Bene didžiausias bangas šįvakar kels dainininko Žilvino Žvagulio ketinimas nusivesti Ireną Starošaitę prie altoriaus. Irenos mama šį žingsnį sutiko itin santūriai.

TV3 nuotr./Irenos Starošaitės mama Tamara
TV3 nuotr./Irenos Starošaitės mama Tamara

Atrodo, kad Ž.Žvagulio uošvė Tamara, jau daugelį metų iš arti stebinti garsiosios pramogų verslo poros gyvenimą, nesižavi žento sprendimu anuliuoti savo pirmąją bažnytinę santuoką ir prie altoriaus amžiną meilę prisiekti dabartinei žmonai Irenai.

Realybės šou „Žvagulio klanas“ kūrybinė grupė pastebėjo, kad Žilvinas, prieš filmavimo kameras ir susirinkusius artimuosius išklojęs ketinimus bažnyčioje susituokti su savo mylima moterimi, nepradžiugino jo uošvės. Moteris atrodė abejojanti, ar iš to kas nors išeis.

Tamarai atrodo, kad Ž.Žvaguliui labiau rūpi darbas, o ne šeima. „Dabar, kad Irena juo patikėtų, Žilvinui reikia labai pasistengti ir pirmiausia susitvarkyti viską viduje, savyje“, – šįvakar teigs ji.

Ar Ž.Žvagulis imsis kardinalių pokyčių ir ar Tamaros akyse įsižiebs pasitikėjimas žentu, TV3 žiūrovai pamatys naujausiame realybės šou „Žvagulio klanas“.

 

.„Žvagulio klanas“ – trečiadieniais 21.00 val. tik per TV3.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:52
01:12
01:07

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką