Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žinomi Lietuvos aktoriai dalyvavo brangiausioje fotosesijoje teatro istorijoje

Gytis Ivanauskas, Sakalas Uždavinys, Eimutis Kvoščiauskas, Andrius Žiurauskas ir Dalius Skamarakas
Liusjeno Kulbio nuotr. / Gytis Ivanauskas, Sakalas Uždavinys, Eimutis Kvoščiauskas, Andrius Žiurauskas ir Dalius Skamarakas
Šaltinis: 15min
0
A A

Gruodžio 6 d. „Domino“ teatras pristatys netikėčiausią sezono premjerą – komediją „Vyrų laiškai (elektrikui, tėvynei ir krepšiniui)“, kuriai pristatyti buvo surengta pati brangiausia fotosesija Lietuvos teatro istorijoje.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pagal „Kvartet-i“ pjesę kuriamai komedijai „Vyrų laiškai (elektrikui, tėvynei ir krepšiniui)“ Vilniaus tarptautiniame oro uoste buvo surengta precedento neturinti ir brangiausia fotosesija Lietuvos teatro istorijoje. Specialiai jai iš kitos šalies atsiskraidintas prabangus bei privatus reaktyvinis lėktuvas „Hawker 800XP“, kuris priklauso įmonei „Charter Jets“.

Fotosesija iš Paryžiaus atsiskraidintas privatus reaktyvinis lėktuvas, kurio valandos nuomos kaina – 7 tūkst. eurų

Teatro atstovai neatskleidė tikslios sumos, kiek kainavo fotosesija, tačiau užsiminė, kad ji atsiėjo ne vieną dešimtį tūkstančių litų. Yra žinoma, kad valanda naudojimosi tokiu lėktuvu kainuoja nuo 7 000 eurų.

Fotosesijoje dalyvavo būsimi spektaklio aktoriai Eimutis Kvoščiauskas, Gytis Ivanauskas, Sakalas Uždavinys, Dalius Skamarakas ir Andrius Žiurauskas.

„Mūsų privatūs lėktuvai nuolat skraido įvairiose šalyse. Šįkart teko neįprasta užduotis – specialiai spektaklio fotosesijai atsiskraidinti vieną iš turimų orlaivių, kuris tuo metu buvo Paryžiuje“, – kalbėjo „Charter Jets“ direktorius Julius Maseiva.

Aktoriams bei visai kūrybinei grupei teko atlikti ypatingo saugumo kontrolę, o visi fotosesijos derinimai truko net kelis mėnesius. 

„Tai buvo be galo įdomi ir unikali fotosesija, skirta ypatingai premjerai. Kaip minėjo orlaivius nuomojančios įmonės atstovai, šiais lėktuvais lietuviai dar nesinaudojo, tad turėjome puikią galimybė būti pirmaisiais“, – juokavo aktorius Sakalas Uždavinys, kuris mokosi pilotuoti sklandytuvus bei ultra lengvuosius lėktuvus.

Liusjeno Kulbio nuotr./Dalius Skamarakas, Gytis Ivanauskas, Sakalas Uždavinys, Eimutis Kvoščiauskas ir Andrius Žiurauskas
Liusjeno Kulbio nuotr./Dalius Skamarakas, Gytis Ivanauskas, Sakalas Uždavinys, Eimutis Kvoščiauskas ir Andrius Žiurauskas

Komedija „Vyrų laiškai (elektrikui, tėvynei ir krepšiniui)“ puikiai pratęsia temas, kurios savo komiškumu itin žavėjo žiūrovus spektaklyje „Apie ką kalba vyrai?“. Šįkart spektaklio herojai savo gyvenimo vingius išpažįsta laiškuose... elektrikui, Seniui Šalčiui, nesamai meilei, krepšiniui, tėvynei, sūnui, nuslinkusiems plaukams, elitiniam menui ir kt. Laiškus „rašys“ ir iš kojų verčiančiomis temomis diskutuos jau minėti aktoriai. Penki skirtingi herojai pasirodys itin netikėtuose vaidmenyse, kuriuos jungs dar labiau netikėti muzikiniai numeriai. Atstumas tarp aktoriaus, personažo bei žiūrovo bus labai nedidelis. Todėl kiekvienas žiūrovas visose situacijose lengvai atpažins save ar savo artimą.

Liusjeno Kulbio nuotr./Eimutis Kvoščiauskas, Sakalas Uždavinys, Andrius Žiurauskas, Dalius Skamarakas ir Gytis Ivanauskas
Liusjeno Kulbio nuotr./Eimutis Kvoščiauskas, Sakalas Uždavinys, Andrius Žiurauskas, Dalius Skamarakas ir Gytis Ivanauskas

Galu gale, herojai padės atsakyti į klausimus: kaip rasti bendrą kalbą su senstančiais tėvais? Palikti žmoną ir išeiti pas meilužę ar pakentėti? Ieškoti Dievo savyje ar bažnyčioje, jei ten stovi banditai su žvakutėmis? Kaip geriau elgtis: taip, kaip norisi, ar taip, kaip reikia? Kodėl amžina meilė yra tokia nepasiekiama? Kodėl tik elektrikas gali būti laimingas? Kodėl šioje šalyje niekada nebus gerai?

Spektaklio pastatymui suburta tarptautinė komanda – tikri savo srities profesionalai: režisierius Olegas Šapošnikovas, kostiumų dailininkas Juozas Statkevičius, kompozitorius Audrius Balsys bei scenografas Wojtekas Stefaniakas.

Liusjeno Kulbio nuotr./Sakalas Uždavinys ir Andrius Žiurauskas
Liusjeno Kulbio nuotr./Sakalas Uždavinys ir Andrius Žiurauskas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką