Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 15d. 16:55

Žinomos damos atskleidė, kas joms yra tikrasis moters grožis

Eglė Straleckaitė-Daugėlė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Ineta Stasiulytė
tomasfoto.lt / Eglė Straleckaitė-Daugėlė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Ineta Stasiulytė

Ne paslaptis, kad visos moterys vienaip ar kitaip nori būti gražios ne tik savo mylimiesiems, artimiesiems, bendradarbiams, praeiviams, bet svarbiausia – pačios sau. Nors kiekviena moteris turi skirtingą grožio supratimą, daugelis sutiktų, kad grožiu nesirūpinant iš vidaus, net brangiausios kosmetikos priemonės tampa neveiksmingos.

Su šia mintimi sutinka ir ryškiausios Lietuvos moterys, kurios nusifilmavo neeiliniame klipe ir pasidalino mintimis apie tikrąjį grožį – ne tik išorinį, bet ir vidinį.

Kalbėti apie tai, kas joms yra šiuolaikinės moters grožis sutiko garsios ir žavios Lietuvos moterys. Atlikėja ir vizažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė, aktorės Justė Zinkevičiūtė, Ineta Stasiulytė, Larisa Kalpokaitė ir Eglė Jackaitė, modelis Simona Starkutė, šokėja Eglė Straleckaitė – gražios ir visuomet švytinčios garsenybės tapo išskirtinės komisijos narėmis ir samprotavo apie grožį, dalinosi patarimais kitoms moterims.

Visai neseniai sostinėje įvyko antroji lietuvių ir švedų sukurto kolagenu organizmą aprūpinančio geriamo preparato „FenoQ TriCollagen peptide“ ambasadorių ir prekės ženklo veidų atranka. Būtent čia garsenybės buvo pakviestos tapti komisijos narėmis ir nusifilmavo įkvepiančiame klipe.

tomasfoto.lt nuotr. /Prekės ženklo veidų atrankos akimirka
tomasfoto.lt nuotr. /Prekės ženklo veidų atrankos akimirka

„Graži moteris yra ta, kuri spinduliuoja gyvenimo džiaugsmu ir tik ta, kuri supranta, kad mes čia esame tikrai laikinai. Kad būtumėm gražios ir laimingos visur reikia ieškoti to, kas suteikia džiaugsmą, jokiais būdais nedaryti to, ko nenorime daryti“, – klipe pataria aktorė I.Stasiulytė.

„Man moters grožis yra vidinio ir išorinio pasaulio visuma, kai moteris nekuria savęs iš naujo, bet tobulina save tokią, kokią ją sukūrė Dievas“, – mintimis dalinasi aktorė J. Zinkevičiūtė.

O.Pikul-Jasaitienė tiek jaunoms, tiek brandžioms moterims linki to paties – būti sveikoms ir rūpintis savimi. „Galbūt banalu, bet noriu palinkėti sveikatos. Sveikas žmogus, laimingas žmogus yra darbingas žmogus, tuomet viskas paprasta – ir vaikus auginti, ir darbus dirbti, ir per gyvenimą eiti su šypsena“, – pataria žinoma moteris.

tomasfoto.lt nuotr. /Prekės ženklo veidų atrankos akimirka
tomasfoto.lt nuotr. /Prekės ženklo veidų atrankos akimirka

Jai pritaria ir kitos moterys – garsenybės tikina, kad graži moteris yra tuomet, kai ji laiminga, sveika ir pasitikinti savimi, linkėjo mėgautis gyvenimu, nebijoti būti savimi.

„Kiekvienos iš mūsų grožio ir moteriškumo supratimas yra labai individualus. Todėl pakvietėme skirtingo amžiaus, profesijos bei skirtingas gyvenimiškas patirtis turinčias žinomas moteris, kad jos pasidalintų savo nuomone, kas joms yra graži moteris. Ir čia nereikėtų kalbėti apie šiandien vyraujantį išorinio grožio kultą, nes pirmiausia grožis yra tai, ką gražaus mes turime viduje“, – sako viena jo kūrėjų Lina Jakimavičienė.

VIDEO: Žinomos moterys apie grožį

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Video

00:52
01:40
01:15

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką