Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 12d. 11:37

Žinomos moterys atsisveikins su savo vestuvinėmis suknelėmis dėl kilnaus tikslo

Gerda Žemaitė, Richardas Jonaitis ir Jovita Balčiūnaitė, Jolita Vaitkutė ir Silvestras Dikčius
Algirdo Venskaus, Luko Balandžio, asmeninio albumo nuotr. / Gerda Žemaitė, Richardas Jonaitis ir Jovita Balčiūnaitė, Jolita Vaitkutė ir Silvestras Dikčius

Vestuvinė suknelė – vienas iš svarbiausių vestuvių atributų ir, nesvarbu, balta, spalvota, ilga ar trumpa ji yra. Daugelis moterų savo vestuvines sukneles po didžiosios dienos saugiai padeda į spintą tikėdamos, kad galbūt kada nors, ja pasipuoš jos dukra. Ne visuomet tai įvyksta, o daugelį metų dulkėjusi suknelė tampa niekam nereikalinga.

Todėl pirmą kartą Lietuvoje skelbiamas vestuvinių daiktų turgelis, kuriame jau susituokusios poros galės parduoti ne tik vestuvines sukneles, bet ir įvairias dekoracijas, daiktus, aksesuarus, papuošimus, kurie pravers būsimiems jaunavedžiams.

Prie šios iniciatyvos prisideda ir žinomos moterys, kurios visus gautus pinigus už padovanotus daiktus paaukos socialiniam projektui moterims „Trys seserys“. Už suaukotas lėšas ir toliau bus vedami nemokami seminarai moterims, organizuojami susitikimai ir patirčių dalybų vakarai. Per pustrečių metų projektas „Trys seserys“ suorganizavo net 103 taip reikalingus nemokamus seminarus Lietuvos moterims.

Būsimos nuotakos galės įsigyti aktorės Jovitos Balčiūnaitės nuometą ar menininkės Jolitos Vaitkutės vestuvinę suknelę. Štai Jovita savo vestuves pradėjo planuoti vos likus mėnesiui iki nutartos datos, tad, aišku, ir suknelės paieškoms daug laiko neskyrė.

Algirdo Venskaus/15min nuotr./Jovita Balčiūnaitė
Algirdo Venskaus/15min nuotr./Jovita Balčiūnaitė

„Apskritai, aš manau, kad moterys Lietuvoje labai sureikšmina vestuvių detales: suknelę, „torčiuką“, „bančiuką“ ir pamiršta patį svarbiausią dalyką vestuvių dieną – būti laimingomis! Tad aš savo vestuvinės suknelės paieškoms skyriau lygiai dvi dienas“, – prisiminė J.Balčiūnaitė, šį rugpjūtį pajūryje ištekėjusi už laidų vedėjo Richardo Jonaičio. Suknelę kartu su drauge ji rado dizainerių butike: „O kadangi tiksliai žinojau, koks turi būti nuometas ir man patinka siūti, tad jį pasisiuvau pati! Jį ir dovanoju. Padovanočiau ir suknelę, bet turiu svajonę – apsivilkti ją per sidabrines vestuves.“

Dalis moterų norėjo likti nežinomomis, todėl nenustebkite, jeigu pasipuošus čia įsigyta vestuvine suknele paaiškės, kad su ja tuokėsi žinoma scenos žvaigždė.

Praėjusį pavasarį net dukart prie altoriaus žengė G.Žemaitė – pirmosios, simbolinės, vestuvės vyko balandį Tailande, o gegužę pora santuoką oficialiai įteisino Marijampolėje.

Aliaus Koroliovo/15min nuotr./Gerdos Stiklickienės ir Andriaus Žemaičio vestuvės
Aliaus Koroliovo/15min nuotr./Gerdos Stiklickienės ir Andriaus Žemaičio vestuvės

„Todėl ir vestuvines sukneles turėjau dvi. Viena buvo pritaikyta pajūriui, o civilinei santuokai norėjau kažko visiškai kitokio, bet tuo pačiu ir patogaus. Draugė dizainerė Aurelija Jurkšaitytė sukūrė būtent, tai, ką aš įsivaizdavau – suknelė be galo patogi ir transformuojasi į trumpą suknelę“, – savo pasirinkimų detalėmis dalinasi Gerda. Būtent šią, Lietuvoje vykusių vestuvių suknelę, ji ir paaukos projektui.

„Mes, seserys, esame labai dėkingos kiekvienai už šias dosnias ir labai asmeniškas dovanas. Per pustrečių projekto metų moterys paaukojo net dešimt savo vestuvinių suknelių, beveik kiekvieną jų – su palinkėjimu būti laimingiausia ne tik santuokos dieną, o ir visą gyvenimą. Tokia bendrystė, seserystė, įkvepia, – džiaugiasi projekto kūrėja Rima Olberkytė-Stankus. – Specialiai „Wedding Bazaar“ savaitgaliui išsaugojome stilisto Kęstučio Rimdžiaus kurtą ir nuotakos mums dovanotą suknelę – ją bus galima įsigyti.

Pasak projekto „Trys seserys“ kūrėjos, nuotakos suknelės „iš antrų rankų“ – labai geidžiamos, nes dažna svajoja apie garsaus stilisto, dizainerio kurtą rūbą, tačiau neturi galimybės įsigyti, o kartą jau dėvėta suknelė būna gerokai pigesnė net ir už nuomojamos suknelės kainą: „Esame ne vieną būsimą nuotaką išlydėjusios iš savo butikų ypatingai laimingas. Paskutines jų – su dizainerių Viktorijos Jakučinskaitės ir Giedriaus Šarkausko kurtomis suknelėmis. Jas taip pat incognito dovanojo dvi garsios moterys. Ačiū, seserys!”

„Wedding Bazaar“ veiks vestuvių parodos „Išteku.lt“ metu spalio 21-22 dienomis parodų rūmuose „Litexpo“. Čia būsimos nuotakos galės įsigyti suknelių už labai draugišką kainą arba džiaugsis žinomų dizainerių ankstesnių kolekcijų modeliais su ženklia nuolaida.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tailande už Andriaus Žemaičio ištekėjusi Gerda Stiklickienė vestuves pakartojo ir Marijampolėje

TAIP PAT SKAITYKITE: Vestuvės kaip festivalis: laidų vedėjas Richardas Jonaitis pajūry vedė aktorę Jovitą Balčiūnaitę

TAIP PAT SKAITYKITE: Lemtinga pažintis prekybos centre: menininkė Jolita Vaitkutė ištekėjo už Silvestro Dikčiaus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką