Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žinomų žmonių spalvinti margučiai palengvins daugiavaikių Lietuvos šeimų gyvenimą

Margučių marginimas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Skaiva Jasevičiūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienio vakarą prekybos centre „Ozas“ susirinkę pasaulio pramogų atstovai ir kiti gerai visuomenei pažįstami asmenys spalvino labdarai skirtus margučius. Už įvairiaspalvius margučius surinkti pinigai atiteks sunkiai besiverčiančioms šeimoms.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Butaforinius kiaušinius spalvino sporto žurnalistė Vlada Musvydaitė su dukrele Ula, dainininkė Rosita Čivilytė, choreografas Šarūnas Kirdeikis, atlikėjai Vudis, Dūmas, Donata Virbilaitė, manekenė Rima Triškutė, radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė, grupės „Kastaneda“ narys Donatas Baumila su žmona Daine ir kiti.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Margučių marginimas
V.Musvydaitė su dukra Ula

„Tai – pirmasis mano dukrelės spalvintas margutis. Ji tik šiemet ėmė labiau domėtis pasauliu, daug kalbėti. Kai pasakiau, kad eisime dažyti kiaušinių, Ula nuo pat ryto nenustygo vietoje. Šiandien leidau jai išsitepti“, – žvelgdama į visomis spalvomis išmargintas pustrečių metų dukrelės rankas kalbėjo V.Musvydaitė.

D.Baumila su žmona Daine kiaušinį dekoravo pakaitomis – kol vienas darbavosi su teptuku ir dažais, kitas prižiūrėjo vežimėlyje snaudžiančią dukrelę Smiltę.

„Aš visada mielai prisidedu ir prisidėsiu prie labdaringų renginių, nes ypatingai per šventes norisi ir reikėtų savo pagalbą skirti tiems žmonėms, kuriems jos reikia. Jei paaukodami savo valandą ardvi galime padėti kitiems, tai yra labai šaunu“, – kalbėjo D.Baumila.

Šie margučiai iki šv.Velykų bus eksponuojami prekybos centre „Ozas“, o vėliau perkelti į pirmame aukšte įsikūrusią labdaros krautuvėlę „Auksinė širdis“. Margučius galės įsigyti kiekvienas norintis, o labdaros metu surinktos lėšos atiteks aštuoniolikai skurdžiai gyvenančių daugiavaikių šeimų. Labdaros krautuvėlė prekybos centro pirmajame aukšte veikia kasdien nuo 10 iki 22 val.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką