Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žurnalo „Laima“ naujausiame numeryje skaitykite: kur šiandien dingo džentelmenai?

Žurnalo „Laima“ liepos mėnesio numeris
Viršelis / Žurnalo „Laima“ liepos mėnesio numeris
Šaltinis: „Laima“
0
A A

„Laimos“ žurnale šį mėnesį skaitykite:

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kur dingo džentelmenai?

Tyliai pasislėpė. Nes į areną išėjo plėšrūs mačo, tobuli berniukai, šlifuojantys savo kūną ir intelektą, ir šiaip neaiškios orientacijos savimi patenkinti objektai. Bet gal ir moterims nebereikia kiekviename žingsnyje dėmesį rodančių vyriškių, sukurptų pagal kadaise egzistavusį elgesio modelį? Apie tai pasikalbėti „Laimos“ klube susitikome su menininke Aušra Vaitiekūnaite, drabužių dizainere Agne Kuzmickaite, aktoriumi ir renginių vedėju Gintaru Mikalausku ir verslininku Romualdu Mačiuliu. Tikrai neapkalbėjome stipriosios lyties, nes šį kartą daug daugiau šnekėjo patys vyrai!

Mariaus Žičiaus/„Laimos“ nuotr./Aušra Vaitiekūnaitė, Agnė Kuzmickaitė, Gintaras Mikalauskas ir Romualdas Mačiulis
Mariaus Žičiaus/„Laimos“ nuotr./Aušra Vaitiekūnaitė, Agnė Kuzmickaitė, Gintaras Mikalauskas ir Romualdas Mačiulis
 

Nesu donkichotė!

Žaviai mėlynakei nemažai triūso kainavo karjeros aukštumos: po kelerių alinančių mokslo ir darbo metų JAV, Milda Dargužaitė tapo garsaus investicinio banko „Goldman Sachs“ viceprezidente. Tačiau dar daugiau jėgų kainavo pareigos Lietuvoje, kur, pasak jos, iki šiol nepasitikima moterų profesionalumu. Dabar Milda svarsto, ar priimti vieną iš ją užgriuvusių pasiūlymų likti gimtinėje, ar skristi į Kanadą ir dirbti investiciniame banke su bendraminčiais. Ant vienos svarstyklių lėkštelės – sentimentai, meilė Lietuvai, ant kitos – užtikrintas, patogus gyvenimas su kitokiomis perspektyvomis. Laukia nelengvas sprendimas, tačiau „Laimos“ pašnekovė lengviausių kelių niekada ir neieško. Ir mus patikina: „Aš optimistė – juk viskas keičiasi!“

Gedmanto Kropio/„Laimos“ nuotr./Milda Dargužaitė
Gedmanto Kropio/„Laimos“ nuotr./Milda Dargužaitė

Grožio skulptorius

Daugiau nei du dešimtmečius JAV dirbantis plastinės chirurgijos specialistas Rimtautas Marcinkevičius jau karjeros pradžioje tikėjo, kad grožio operacijos taps mūsų kasdienybės dalimi, o Holivudas, kurio ne viena žvaigždė yra tapusi jo kliente, diktuos kūno proporcijų madas. Kokios jos šiandien?  Naudojamės puikia proga iš primų lūpų sužinoti, dėl kokių grožio operacijų dabar „miršta“  amerikietės – juk galbūt ir Lietuvoje greit daugelių moterų artimiausiuose planuose atsiras „braziliškas“ užpakaliukas ar Hollywood lift procedūra.

Gretos Skaraitienės/„Laima“ nuotr./Rimtautas Marcinkevičius
Gretos Skaraitienės/„Laima“ nuotr./Rimtautas Marcinkevičius

Kurortai

Pačios žinote, ką reiškia vasaros sezono pradžia. Pasidaro neramu, nes laukia kurortai ir galvos skausmas, ką krauti į lagaminus. Geriausia išeitis – kelionė į didesnį prekybos centrą,  kur mikliai rasite viską, ko trūksta. O kad shopping‘as būtų smagus ir lengvas, „Laima“ jums paruošė šios vasaros must have kolekciją.

Shutterstock nuotr./Mergina
Shutterstock nuotr./Mergina

Medinio arklio valdžioje

Paskutinę sausio dieną kalendoriaus valdžią perėmęs Žaliasis (Mėlynasis) medinis arklys iki metų galo dar spės padaryti nemažai stebuklų, padės įgyvendinti lūkesčius ir, kas žino, gal dovanos geriausias pasaulyje atostogas ir meilės nuotykį. Nors, sako, 2014 m. bus ypač audringi šioje srityje. Naujausiame „Laimos“ numeryje – didysis vasaros horoskopas visiems Zodiako ženklams.

„Laima“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką