Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Žvaigždžių duetus“ papildė Sandra ir Saulenė Chlevickaitės

Sandra ir Saulenė Chlevickaitės
Asmeninio albumo nuotr. / Sandra ir Saulenė Chlevickaitės
Šaltinis: 15min
0
A A

Kol vienas šeimyninis duetas, Rosita Čivilytė su dukterimi Agneta, intensyviai pluša repeticijų salėje, į „Žvaigždžių duetus“ su dviguba jėga įsiveržė dar viena šeimyninė scenos pora – konkurso „Mis Lietuva 1996“ nugalėtoja Sandra Chlevickaitė su 23-ejų seserimi Saulene.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kad Sandrai scena nėra naujiena – jokia paslaptis. Tačiau, pasirodo, visa gyvenimą svajojančiai profesionaliai dainuoti Saulenei – taip pat. Mergina vokalo mokėsi pas Česlovą Gabalį, Rositą Čivilytę, ne kartą buvo kviečiama kaip pritariančioji dainininkė. „Esame bandžiusios dainuoti ir su Sandra, tačiau „Žvaigždžių duetus“ – pirmas toks rimtas iššūkis ir, žinoma, neeilinė avantiūra. Dainuoti vienoje scenoje – sena mūsų svajonė. Atėjo laikas jai išsipildyti“, – įspūdžiais apie dalyvavimą projekte dalijasi medicinos klinikos administratore dirbanti Saulenė.

Sandra taip pat džiaugiasi galimybe ne tik sugrįžti į didžiąją sceną, bet ir parodyti visiems, ko vertas jos sesers balsas. „Saulenė be proto talentinga, ji turi žiauriai gerą balsą. Iš tiesų mūsų sugebėjimus būtų net sunku lyginti. O tai, kad bus nuolat lyginama mūsų išvaizda – jokia naujiena. Taip buvo visada ir tai visiškai nejaudina“, – neslepia Sandra.

Gyvenime seserys teigia esančios skirtingos. Nors abi sako esančios gana kuklios ir santūrios, Saulenė į pasirodymus tikisi įnešti daugiau šmaikštumo ir polėkio, o Sandra – daugiau gyvenimiškos patirties ir brandumo. 
„Jau ruošiamės pirmam pasirodymui. Ir baisu, ir malonu, ir laiko nedaug liko… O norisi išlaužti glamūrą. Tą diktuoja pati daina. Kol kas visko neatskleisiu, bet mums pačioms šis pasirodymas bus nemažas iššūkis“, – pasakoja Saulenė. Prisiminusi nelabai sėkmingą bandymą dainuoti drauge su seserimi, mergina priduria: „Žvaigždžių duetuose tikimės įgyvendinti tai, ką seniai planavome. Klaidų čia nekartosim.“

Abi tamsios, abi žavios, abi vieną kitą supranta iš pusės žodžio ir abi neslepia, kad projekte ruošiasi išnaudoti visus savo privalumus. Sandra kelis net neprašyta išvardija: „Pirma – mes seserys, tad, manau, tikrai išvengsime to, su kuo susiduria kone visos poros, kalbu apie nesusikalbėjimą. Antra – mes ne iš tų, kurios visiems garsiai šauktų, kad publiką „ims“ tik balsu. Tikrai nevengsim ir seksualumo, ir netikėtų įvaizdžių ir įvairaus repertuaro. Trečia – mes nesakysim, kad ateinam tik dalyvauti ir to užteks. Visada norisi laimėti“.

Naujasis “Žvaigždžių duetų” sezonas – jau sausio 26-ąją per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką