Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 28d. 11:57

Albumą išleidžianti Aistay pristato tuščioje salėje filmuotą klipą: įvertinkite

Aistay klipo „Rezervuota tau“ filmavimas
Martyno Plepio nuotr. / Aistay klipo „Rezervuota tau“ filmavimas
Atlikėja Aistė Tomkevičiūtė-Aistay pristato EP albumą ,,Kodėl ir Kaip“. Dainose keliami klausimai, būtent tuo EP yra išsiskiriantis, kiekviena daina ar jos priedainis prasideda klausimo žodžiu. Klausiama apie santykį su artimu, mylimu žmogumi, aplinkiniu pasauliu, prisimenama, kokia trapi laiko tėkmė, kaip išsaugoti santykius ir save nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

„Kiekviena daina yra skirta tam tikram mano gyvenimo periodui, išgyvenimams, kurie, manau, yra pas daugelį, todėl tikiu, kad bent viena daina iš EP palies klausytojus, taip pat kels klausimus, arba besiklausydami dainų ras atsakymus. Mes juk esame nors ir be galo skirtingi – mūsų jausmai veikia labai panašiai, nors mūsų istorijos skirtingos – klausimus dažnai užduodame tokius pačius“ – pasakoja atlikėja.

EP išleistas skaitmeniniu pavidalu, jį galima rasti „Spotify“, Pakartot.lt ir kitose muzikos pasiklausymo platformose, rašoma pranešime spaudai.

„Daina, kuri paskatino kurti EP projektą – „Rezervuota tau“. Ji man itin jautri, tad į ją sudėjau ilgai užspaustus jausmus, todėl kaskart besiklausydama dainos – išgyvenu emocijas vėl ir vėl.

Idėja filmuoti tuščioje salėje man gimė labai organiškai, norėjau perteikti tuštumą, kuri yra širdyje. Šokėja klipe perteikė mano širdies nerimą, besiblaškančius jausmus, ką daryti su ta rezervuota vieta, ar ją laikyt ir toliau taip, ar leisti kažkam kitam ją užimti“ – apie dainą ir klipą pasakoja atlikėja Aistay.

Pamatykite ir išgirskite:

VIDEO: Aistay - Rezervuota tau

„Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę dirbti su savo srities profesionalais: modernaus šokio šokėja Ema Senkuviene, operatoriumi Aurimu Šidiškiu, šviesų dailininku Julijumi Nosovu ir daugeliu kitų, kurie prisidėjo prie šio klipo idėjos įgyvendinimo.

Atskira padėka skrieja Biršono kultūros centrui. Buvo labai malonu bendradarbiauti ir kurti jų patalpose, erdvioje koncertų salėje ir fojė, kuriame yra didžiausias vitražas Lietuvoje. Šio vitražo unikalumas ir autentiškumas leido dar labiau atskleisti pačios dainos nuotaiką ir emociją, o muzikinio klipo sprendimais – perteikti jausmus ir vizualiai“ – atskleidžia atlikėja.

Už dainų ir klipo įgyvendinimą atlikėja dėkinga autorių teisių asociacijai LATGA.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

21:57
01:27:07
01:32

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką