Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 9d. 10:25

„Beissoul & Einius“ siunčia linkėjimus iš vieno didžiausių Europos festivalių

„Beissoul & Einius“ festivalyje „Atlas Weekend“
Bravo Events nuotr. / „Beissoul & Einius“ festivalyje „Atlas Weekend“
Kijeve vykstančiame viename didžiausių Europos muzikos festivalių „Atlas Weekend“ trečiadienį pasirodė ir lietuvių elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius“. Nuo 2015-ųjų metų vykstantis festivalis duetui nėra nepažįstamas, mat festivalio debiuto metais jie čia pasirodė pirmą kartą. Nuo tada ukrainiečių meilė Beissoul ir Einiui tik stiprėjo.

Tai tapo akivaizdu, vos tik vaikinai užlipo ant šių metų „Atlas Weekend“ scenos. Energija, jaudulys ir laisvė, tarsi tie pandeminiai metai nebūtų sustabdę pasaulio! Skelbiama, kad šių metų festivalį Ukrainos sostinėje bus aplankę daugiau nei 500 tūkstančių žmonių.

„Mūsų mylima Ukraina yra neaprėpiamų kontrastų ir nepamatuojamai stiprios energijos centras. Čia žmonės nori tavęs viso iki paskutinės minutės, paskutinio lašo, tai visuomet labai jaudina ir energizuoja. Festivalis „Atlas Weekend“ nuo savo susikūrimo iki šių dienų juda kosminiu greičiu. Labai didžiuojamės, kad jo istoriją kartu su visais atlikėjais, menininkais, organizatoriais bei dalyviais kuriame ir mes!“ – įspūdžiais dalijosi dueto nariai.

Pasikrovę festivalinės energijos ir įspūdžių, „Beissoul & Einius“ ruošia staigmena ir Lietuvos gerbėjams – rugpjūčio 13 d. surengs pirmąjį solinį koncertą Palangoje. Šiam koncertui parinktas pavadinimas „Gamma Waves“. Apie tokį pasirinkimą vienas stilingiausių ir originaliausių Lietuvos dainininkų, dueto veidas ir siela Artūras Žabas-Beissoul sako:

„Kūryboje visuomet esame gama bangų režime. Būtent šioje plotmėje nutinka geriausi ir ryškiausi muzikos bei mados atradimai ir atkeliauja patys geriausi sprendimai. Tai tarsi savaiminė jungtis, kuri visuomet padeda išlikti tonuse ir nepamesti idėjų bei jų vystymo planų. Kartais atrodo, jog galva tiesiog sprogs nuo informacijos kiekio ir įtampos. Tačiau bėgant laikui tai tapo įprastu procesų, kurį vadiname „arba viskas, arba nieko“. Būtent apie tai bus ir šis pasirodymas.“

Pirmas ir vienintelis „Beissoul & Einius“ koncertas Palangoje įvyks rugpjūčio 13 d. Žiemos aikštėje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką