Dabar populiaru
Publikuota: 2021 birželio 18d. 12:23

Buvusi „Lietuvos balso“ dalyvė Karina išleido dainą patyčių tema

Muzikos atlikėjos Karinos Ivanickytės vaizdo klipo akimirkos
Gražvydo Lažausko nuotr. / Muzikos atlikėjos Karinos Ivanickytės vaizdo klipo akimirkos
Muzikos atlikėja Karina Ivanickytė daugeliui pažįstama iš 6-tojo „Lietuvos balso“ sezono. Televizinio projekto atrankų metu merginai atsisuko ir savo komandose jos norėjo visi mokytojai, o ji pasirinko būti Donato Montvydo mokine. Dabar Karina yra Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademijos dainavimo studentė. Birželio 17 dieną Karina Ivanickytė išleido pirmąją savo dainą su vaizdo klipu – „Meilė pakeis“.

Tekstą savo dainai Karina parašė pati, muziką kūrė buvęs „NEO“ grupės narys – Evaldas Kondrackis ir kompozitorius bei Kauno valstybinio muzikinio teatro choro artistas – Gintaras Petraška. Dainos video klipą režisavo taip pat Gintaras Petraška, filmavo Mindaugas Urbikas ir jo komanda: apšvietimas – Julijus Nosovas, asistentas – Karolis Petrikauskas, montažu užsiėmė – Mindaugas Urbikas ir Gintaras Petraška.

Idėja pirmam atlikėjos kūriniui gimė dėl vienos iš didžiausių pasaulinių problemų – patyčių. Karina kaip ir kiti žmonės, besinaudojantys socialiniais tinklais, žino ir yra patyrusi, ką reiškia neigiami, įžeidžiantys komentarai internete. Mergina sulaukusi tokio tipo komentarų sureagavo kiek kitaip nei daugelis – uždėjo širdelę, o tuomet nutrūko neapykantos grandinė.

„Žmogus nežino kaip atsakyti į meilę, todėl šia daina noriu parodyti, jog gana skleisti neapykantą, o mums, kurie nori ją sumažinti, siūlau atsakyti meile. Mes turime parodyti kaip mylėti, kaip išmokti draugauti ir palaikyti vieniems kitus. Todėl dainos pavadinimas labai tikslingai apibūdina visą esmę, nes meilė tikrai pakeis“, – teigė atlikėja.

Karinai kūrinį išleisti užtruko kone metus, nes reikalus vis pakoreguodavo karantinas. Teko laikytis visų ribojimų, tad daug laiko praėjo, kol mergina galėjo suburti visą komandą klipo filmavimui.

Nuoroda į vaizdo klipą:

VIDEO: Karina Ivanickytė - Meilė pakeis (Official video)

Video klipas sudarytas iš dviejų pasaulių: pirmasis simbolizuoja hater'io (angl. hate – neapykanta) pasaulį, antrasis – mūsų visų, kurie socialinėje erdvėje patiria patyčias ir kitus užgauliojimus komentaruose. Šie du pasauliai yra paralelūs – kaimynai. Neabejoju, jog daugelis net savo artimiausioje aplinkoje yra susidūręs su panašia problema.

Hater'io vaidmenį atlieka vyresnio amžiaus žmogus, nes norime parodyti, jog neapykantą gali skleisti visi: tiek jauni, tiek vyresni. Pirmasis pasaulis (hater'io) yra tamsus, niūrus ir vienišas. Antrasis pasaulis vaizduojamas šviesus, ryškus, jaunas, pasiryžęs pokyčiams ir priimantis visus. Žinoma, pasiryžti keistis turi ir pirmojo pasaulio gyventojai, tai perteikia dainos žodžiai: „hate, hate, pabandyk prieit“, – sakė Karina.

Karina mano, jog emocijos įdedamos į kūrybą yra svarbiausios, o su jomis ateina ir žinomumas.

Gražvydo Lažausko nuotr. /Muzikos atlikėjos Karinos Ivanickytės vaizdo klipo akimirkos
Gražvydo Lažausko nuotr. /Muzikos atlikėjos Karinos Ivanickytės vaizdo klipo akimirkos

„Viską darau iš širdies, kuriu ir atiduodu viską, ką jaučiu, ką išgyvenau, o kai emocija pasieks žmogų, atsiras ir klausytojai“, – sakė dainininkė.

Profesionaliai mokytis dainuoti Karina pradėjo nuo 16 metų, nuo tada sekė daugybė dainavimo konkursų, kurie suteikė sceninę patirtį, kuria atlikėja pasinaudojo ir „Lietuvos balso“ scenoje, šiuo metu koncertuoja su grupe „Red Carper Trio“, kuria dainas ir laukia ateities įrašų bei projektų.

Kariną įkvepia kiti muzikantai, ji žavisi tiek užsienio, tiek Lietuvos atlikėjais, jų kuriama muzika, vokalo galimybėmis, o jei kartais pritrūksta įkvėpimo iš jų, tada jos mūza tampa jūra.

„Nežinomam atlikėjui sunku atrasti klausytoją, tai trunka ilgiau nei norėtųsi, tačiau viskas vyksta taip, kaip turi vykti, ir nieko paskubinti nepavyks, tiesiog einu šiuo keliu įvairiais žingsniais, kartais jie būna dideli, kartais tenka pristabdyti, bet vis tiek žengiu tolyn“, – teigė Karina.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:45
01:07
14:06

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką