Dabar populiaru
Publikuota: 2016 vasario 24d. 08:15

Celine Dion po vyro Rene Angelilio mirties sugrįžo į sceną: „Žinau, kad jis mane girdi“

Dainininkė Celine Dion (47 m.) praėjus kiek daugiau nei mėnesiui po vyro Rene Angelilio mirties sugrįžo į sceną Las Vegase.

Antradienio vakarą Celine Dion koncertavo „Caesars Palace“ ir prie įprastinės savo programos pridėjo tris dainas, skirtas pagerbti mylimo vyro atminimą.

„Visą savo gyvenimą mano akys buvo skirtos tik mano vyrui, kuris kiekvieną vakarą buvo čia. Žmonės manė, kad aš žiūriu vien į jį, bet man to nereikėjo, nes kaskart užsimerkusi aš pajusdavau Rene ant scenos šalia savęs – nesvarbu, ar jis iš tikrųjų buvo šalia, balkone, užkulisiuose ar namuose su vaikais. Jis visą laiką buvo su manimi ant scenos ir niekas niekada to nepakeis“, – jausmingai apie vyro netektį prakalbo dainininkė.

„Galbūt daugiau ir nebegirdėsiu jo balso, bet aš kalbuosi su juo, galvoju apie jį visą laiką. Jaučiu ir žinau, kad jis mane kažkokiu būdu girdi. Žinau, kad jis duos man ženklą, jei kam nors pritaria ar ne. Ir dabar jaučiu, kad jis mano sako nustoti kalbėjus ir pradėti dainuoti“, – su gerbėjais atviravo Celine Dion.

„Scanpix“ nuotr./Celine Dion su sūnūmis
„Scanpix“ nuotr./Celine Dion su sūnumis

Antradienį į sceną sugrįžusi Celine Dion koncertuos ir artimiausiomis dienomis – jos pasirodymai Las Vegase numatyti kas keletą dienų iki kovo 12 d., tada ji turės mėnesio pertrauką iki kitų koncertų gegužę.

Žmonės.lt primena, kad Celine Dion vyras, buvęs jos prodiuseris ir praeityje garsus dainininkas mirė sausio 14-ąją savo namuose. Jis mirė po ilgos kovos su vėžiu, likus porai dienų iki jo 74-ojo gimtadienio. Pora augino tris sūnus – Rene Charlesą (14) ir dvynukus Eddy bei Nelsoną (5).

Kelios dienos po Celine Dion vyro mirties, kovą su vėžiu pralaimėjo ir jos brolis Danielis.

Vida Press nuotr./Celine Dion ir Rene Angelilis (1997 m.)
Vida Press nuotr./Celine Dion ir Rene Angelilis (1997 m.)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką