Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 12d. 22:33

„Cigarettes After Sex“ koncertas Vilniuje: užburiantį pasirodymą aptemdė atimti vandens buteliukai

„Cigarettes After Sex“ koncertas Vilniuje
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / „Cigarettes After Sex“ koncertas Vilniuje

Po kelerių metų pertraukos į Lietuvą grįžę hipnotizuojančios muzikos kūrėjai „Cigarettes After Sex“ trečiadienio vakarą Vilniaus universiteto botanikos sode klausytojams surengė nepamirštamą koncertą. Grupė ne tik atliko savo populiariausias dainas, bet ir praskaidrino vakarą naujais kūriniais, kuriuose, kaip ir įprasta šiai grupei, viešpatauja įvairių pavidalų meilė. Vis dėlto koncerte neapsieita ir be nesusipratimų.

Publikos numylėtiniai „Cigarettes After Sex“ moka pakerėti tuos, kurie mėgsta indie ir svajingą dream pop muziką. Švelnios melodijos, intymūs dainų tekstai ir pašnibždomis, tarsi tik tau, atliekamos dainos. „Cigarettes After Sex“ – tai lyg muzikinis antidepresantas, po kurio norisi plačiai nusišypsoti ir dar kartą artimam žmogui prisipažinti, kad myli.

Grupės įkūrėjas ir solistas Gregas Gonzalezas ne vieną kartą yra sakęs, kad jo dainos yra autobiografinės ir įkvėptos tikrų meilės istorijų. „Jeigu man reikėtų išsirinkti pačią įsimintiniausią ir ryškiausią istoriją, – tai būtų romanas, sugulęs į dainą „K“. Ją įkvėpė trumpa, bet labai emocionali istorija, kuri įvyko Niujorke. Ji amžiams paliko atspaudą mano širdyje, nes visi jausmai rutuliojosi būtent tą savaitę, kai mūsų grupė ėmė žaibiškai populiarėti „YouTube“. Galima sakyti, kad ši meilė užgimė vidury uragano“, – sako grupės solistas.

Koncerto akimirkos – galerijoje:

G.Gonzalezas prisijaukino muziką 2008 metais, tačiau melomanų dėmesio reikėjo dar kiek palaukti. Prieš kelerius metus grupė „Cigarettes After Sex“ žaibišku greičiu ėmė populiarėti internete ir nuo tuo laiko kasdien tik didina savo populiarumo apsukas. 2017 metais atlikėjai pristatė savo pirmąjį solinį albumą „Cigarettes After Sex“ ir leidosi į pasaulinį turą. Kiekviena albumo daina leidžia mums geriau pažinti grupės solisto G.Gonzalezo sielą ir kartu su juo dar kartą leistis į meilės nuotykius. Užliūliuojantys muzikos garsai ir aksominis, vos girdimas G.Gonzalezo balsas tarsi nepastebimai užglaisto aštrios ir atviros lyrikos kampus.

Po kelerius metus trukusio turo, apėmusio solinius koncertus ir pasirodymus žymiausiuose pasaulio muzikos festivaliuose, praėjusių metų pabaigoje „Cigarettes After Sex“ pranešė, kad 2019-ųjų rudenį išeis jų antrasis albumas, prie kurio jie šiuo metu intensyviai dirba.

„Noriu, kad antrame albume išliktų mums būdinga atmosfera, kuri manyje tarsi atsikartoja. Tačiau muzika įgaus ir naujų atspalvių. Šiame albume jūs išgirsite praėjusio amžiaus 6-ojo ir 10-ojo dešimtmečių muzikos, šiuolaikinio hiphopo bei „Tejano“ (tarp Teksase gyvenančių meksikiečių populiarus muzikos stilius, kuriame tradicinės meksikietiškos melodijos susipina su vokiškais ir čekiškais valsais bei polkomis ir roku, džiazu bei kantri) įtaką“, – žada G.Gonzalezas.

Pastarąjį kartą „Cigarettes After Sex“ Lietuvoje koncertavo 2017-aisiais, tąkart jų pasirodymas taip pat sulaukė itin didelio susidomėjimo.

Kilo pasipiktinimas dėl atimtų vandens buteliukų

Tiesa, kai kuriems žiūrovams trečiadienio vakarą vykęs koncertas paliko ne vien tik malonius įspūdžius. Iškart po grupės pasirodymo jie ėmė reikšti pasipiktinimą dėl to, kad tokią karštą dieną į renginio teritoriją nebuvo galima įsinešti vandens buteliukų – jie buvo atimti.

„Prie tokios temperatūros neleidžiama neštis vandens į renginį...?“, – stebėjosi vienas koncerto klausytojas.

Apmaudą viešojoje erdvėje liejo ir kitas koncerte apsilankęs žiūrovas: „Sveikinu organizatorius už tai, kad iš visų tų tūkstančių koncerto Botanikos sode žiūrovų, kartu ir su vaikais, atėmė visus vandens buteliukus. Visus. Prieš plius 33 kaitros. Šaunuoliai! Tos dvi palapinės su alumi padarys stulbinamą pelną šiandien. Ir jūsų sąžinė bus rami. Its just the business nothing personal.“

Tačiau 15min susisiekus su renginio organizatoriais, jie patikino, kad tokia tvarka yra įprasta, ir pabrėžė, kad ištroškę koncerto žiūrovai tikrai turėjo kaip atsigaivinti.

„Tokios bendros taisyklės, kurios galioja visiems renginiams. Renginio vietoje buvo galima įsigyti gėrimų. Turėję savo gertuves, galėjo vandens įsipilti Botanikos sode esančiuose vandens taškuose“, – komentavo koncertą organizavusios bendrovės atstovė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką