Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 10, 11:16

Dainininkė Marija Beržė pristato dainą „Atiduodu tau”: „Linkiu visiems meilės“

Artėjant Kalėdoms atlikėja Marija Beržė pristato naują savo kūrinį „Atiduodu tau“, kuriame, kaip teigia Marija, apdainuotas ilgesys artumo, troškimas būti dviese, kai visa kita pasaulyje pasidaro nebesvarbu.
Marija Beržė
Marija Beržė / Bueno Freak'y House nuotr.
Temos: 3 Meilė Muzika Dainos

Kalėdos asocijuojasi su mylimais žmonėmis

„Kalėdos man visada asocijuojasi su artumu, ramybe ir mylimais žmonėmis šalia. „Atiduodu tau“ – tai daina apie meilės ir dėmesio dovanojimą kitam, o tai turbūt ir yra svarbiausia tiek Kalėdų laikotarpiu, tiek visus likusius metus“, – pasakoja Marija Beržė.

Dainą parašyti Mariją Beržę įkvėpė ne konkretus žmogus, o pats jausmas, kai norisi visu šimtu procentų atiduoti save mylimam žmogui.

„Kai paskutiniai metai yra tokie permainingi, pandemija diktuoja daug įdomių pokyčių, kai nežinome ar galėsime pabūti kartu, vienintelis tikras, reikalingas jausmas – ramybės oazė, buvimas dviese, meilė. Žinau, kad kiekvienas iš mūsų yra jautęs tokį jausmą, tad tikiu, kad klausytojas tai ras dainoje, o gal ir ne tik dainoje“, – šypsosi Marija Beržė.

Dainą galite išgirsti čia:

VIDEO: Marija Beržė - Atiduodu Tau (Premjera)

Svarbiausia – dėmesys

Dainininkė labai mėgsta savo rankomis gamintas dovanas, tad savo artimiesiems ir draugams visada stengiasi dovanoti tai, ką pagamina pati, ar tai būtų kepti sausainiai, ar megztos kojinės, ar muzika.

„Labai mėgstu gaminti įvairius desertus, taip pat myliu rankdarbius. Svarbiausia parodytas dėmesys ir meilė įdėta į dovaną. Šiais metais dovanoju dainą“, – atvirauja Marija Beržė.

Bueno Freak'y House nuotr. /Marija Beržė
Bueno Freak'y House nuotr. /Marija Beržė

Dainos „Atiduodu tau“ tekstą ir pradinę muzikos versiją parašė pati atlikėja, kūrinį aranžavo lietuvių komanda „Musicvision“, su kuria atlikėja pradėjo dirbti šių metų antroje pusėje.

„Turime daug bendrų planų ir per ateinančius metus pažadame klausytojams padovanoti puokštę gražios muzikos. O daina „Atiduodu tau“ palydėdama senus metus, visiems linkiu meilės“, – kalba Marija Beržė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką