Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 lapkričio 20d. 16:47

Dalia Belickaitė uždainavo: kartu su kolegomis Marija ir Timūru pristato bendrą kūrinį

Marija Silickaja-Šmatavičienė, Timūras Augucevičius, Dalia Belickaitė
LNK nuotr. / Marija Silickaja-Šmatavičienė, Timūras Augucevičius, Dalia Belickaitė

Dar kovo mėnesį dėl muzikos gerbėjų startavo muzikinis kanalas 2TV. Jame kiekvieną dieną vedėjai – Dalia Belickaitė, Marija Silickaja – Šmatavičienė ir Timūras Augucevičius – stengiasi, kad kiekvienas, įsijungęs šį kanalą, rastų sau širdžiai mielos muzikos, muzikinių ir pramoginių laidų. Pagaliau atėjo metas firminei, originaliai 2TV kanalo dainai „Muzika“ ir jos vaizdo klipui.

Muziką sukūrė Arvydas Martinėnas – Vudis, žodžius parašė Paulius Stalionis. O dainą atliko ir jos vaizdo klipe filmavosi visi trys 2TV vedėjai. Dalia Belickaitė neslepia, kad teko perlipti per save.

„Tai išties labai įdomi patirtis. Jau sakiau, kad jau ko, ko, bet dainuoti manęs nepriversit, nes nenoriu, nemoku ir negaliu, bet jei visi, tai visi. Teko ir man išbandyti savo vokalinius sugebėjimus.

Galvojau, kad bus labai blogai, bet komanda tikino, kad viskas iš tiesų neblogai gavosi. Jaučiuosi išlipusi iš komforto zonos, visi labai palaikė, sakė: žiūrėk, Dalia, tu čia mus apgavai, nes galvojom, kad tikrai nemoki dainuoti“, – įspūdžiais dalinosi D.Belickaitė.

Įvertinkite:

VIDEO: Dalia, Timūras ir Marija - Muzika

Marija viliasi, kad dainą „Muzika“ pamėgs klausytojai ir ji taps tikru 2TV hitu. Vaizdo klipe bus atskleisti ir kiti niekam nežinomi talentai.

„Labai džiaugiuosi, tuo, kad galėjau grįžti prie įrašų studijos mikrofono. Man tai nėra nauja patirtis, tačiau mano kolegoms tai buvo nauji iššūkiai, sužinojome, kad Dalia moka groti būgnais ir turi puikią klausą. Teko paplušėti prie įrašo, bet tai buvo vien teigiamos emocijos. Norėčiau, kad ši daina taptų mūsų jaunatviško 2TV kanalo hitu. Taip pat dainą galima bus išgirsti klausant radijo“, – atskleidė Marija.

„Mokyklos laikais grojau ir būgnais, ir klarnetu, ir gitara. Tačiau šių instrumentų pamokas lankiau pradinėse klasėse. Man labai patiko, tačiau per tiek metų esu užsimiršusi, bet prisiminti bei atsiradus progai vėl atsisėsti prie būgnų buvo labai gera“, – pasakojo Dalia Belickaitė.

Visi vedėjai susidūrė su iššūkiais. Nors dainavimas Timūrui nebuvo nauja patirtis, tačiau filmuodamasis klipe jis susidūrė su dalyku, kurio labai nemėgsta.

„Dainavęs esu ne kartą. Tačiau buvo labai įdomu dirbti pas profesionalą, ir pažiūrėti, kaip dirba Arvydas Martinėnas-Vudis. Besifilmuojant klipe teko šokti, ko aš labai nemėgstu. Bet su kolegėm atsipalaidavom ir viskas gavosi puikiai.

Kiekvienam buvo sava terapija, nes visi trys turėjome per save perlipti: Marijai reikėjo perlipti per savo tam tikrus dainavimo įpročius, Daliai reikėjo susitaikyti, kad išvis reikės dainuoti, o man, kad reikės šokti“, – patirtimi pasidalino Timūras.

Dainą išgirsti ir jos vaizdo klipą pamatyti galima jau šiandien muzikiniame 2TV kanale.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

08:53
19:00
00:45

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką