Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 13d. 11:54

Donatas Montvydas po 9 mėnesių pertraukos grįžta su nauja daina: „Man reikėjo atsiriboti“

Donatas Montvydas
Asmeninio albumo nuotr. / Donatas Montvydas

Donatas Montvydas vasarą pradeda pristatydamas ilgai lauktą naują dainą „Ryto saulė“. Dėl šio kūrinio teko įveikti didelę baimę ir kalbėti apie prisiminimus, kurie ilgai glūdėjo širdyje.

Atlikėjas per dvylika karjeros metų nebuvo padaręs ilgesnės pertraukos. Devyni mėnesiai tylos atlikėjo gerbėjams labai prailgo.

„Nepaisant didžiulės meilės klausytojams, tai buvo laikas, kai man reikėjo atsiriboti nuo muzikos ir ją supančių žmonių. Kažkuria prasme su šia daina verčiu naują puslapį“, – sako atlikėjas.

„Prisimenu vasaros stovyklas, kur užgimdavo pirmosios paaugliškos meilės. Tai būdavo gražiausi santykiai, kurie baigdavosi su lyg paskutine vasaros diena – ji iš vieno miesto, tu iš kito. Šis sentimentų ir nostalgijos kupinas jausmas sugrįždavo kiekvieną vasarą“, – dainos istorija dalinasi atlikėjas.

Įvertinkite naują kūrinį:

VIDEO: DONNY MONTELL - RYTO SAULĖ [Official Lyric Video]

„Norėjosi labai paprasto, bet tą jausmą atspindinčio vaizdo klipo. Norėjau būti pirmas, išvydęs ryto saulę. Tam reikėjo nemažai pasistengti ne tik dėl pačios lokacijos, bet ir dėl aukščio baimės, kurią turiu nuo vaikystės.

Ieškojome tai, kas buvo visą laiką prieš nosį, todėl neskubėkite prasukti vaizdo klipo, nes tik jo pabaigoje išvysite tikrąjį aukštį, kuris net dabar man kelia jaudulį. Tai buvo pirmas kartas, kai buvau taip aukštai,“ – šypsosi Donatas, prisiminęs apie mestą iššūkį sau.

Šią dainą Donatas Montvydas kartu su kameriniu orkestru atliks ir liepos 6 d. susirinkusiems žiūrovams Palangos koncertų salėje. Tai bus ypatingas koncertas, skirtas Lietuvos valstybės šventei, kurios metu svarbiausiu akcentu taps Lietuvos himnas, giedamas kartu su susirinkusiais gerbėjais.

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Video

01:19
01:17
05:26

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką