Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Egmontas Bžeskas: Karina nuspręs, kada sugrįš „69 danguje“

Karina Krysko ir Egmontas Bžeskas
15min.lt montažas / Karina Krysko ir Egmontas Bžeskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Populiarios merginų grupės „69 danguje“ prodiuseris Egmontas Bžeskas ramina šios grupės gerbėjus: merginos nežada pasitraukti, o daro pertrauką. Prodiuseris įsitikinęs, kad ši pertrauka grupei išeis tik į naudą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Nors ir kai kas rašė, kad grupė išsiskyrė, tačiau galiu trumpai ir aiškiai pasakyti, kad „69 danguje“ neišsiskyrė – ji daro pertrauką. Grupė niekada nežadėjo išsiskirti, tiesiog žurnalistai paaštrindavo šią situaciją. Dabar grupė tiesiog ilsisi“, – patikino E.Bžeskas.

Dabar mes esame tiesiog palikę klaustuką ir tikrai Karinai nedarome jokio spaudimo – viską lemia gamta, natūralūs procesai.

Prodiuseris teigė, kad priverstinė pertrauka grupės karjeroje bus tik į naudą: atsiras pakankamai laiko pasiruošti naujam startui ir sugalvoti naujų idėjų. E.Bžeskas mano, kad tai, kada grupė grįš į sceną, priklausys nuo „69 danguje“ vokalistės Karinos Krysko.

„Karina dabar patiria fantastišką gyvenimo etapą – laukiasi vaikučio ir mes dėl to labai džiaugiamės. Teko pašnekėti su Karina ir kitomis narėmis – Karina ateityje norėtų grįžti į sceną ir toliau tęsti muzikinę veiklą. Manau, kad viskas priklauso nuo jos, nuo jos nuotaikos. Dabar mes esame tiesiog palikę klaustuką ir tikrai Karinai nedarome jokio spaudimo – viską lemia gamta, natūralūs procesai. Linkime jai sėkmės“, – kalbėjo E.Bžeskas.

Nors buvo spėliojama, kad iš grupės galvoja pasitraukti paskui vyrą, krepšininką Rolandą Alijevą  po pasaulį važinėjanti Goda (šeima kuriam laikui išvyksta į Ukrainos sostinę Kijevą), tačiau E.Bžeskas patikino, kad G.Alijeva bent kol kas tokių minčių neturi.

„Kiek kalbėjau su Goda, ji taip pat norėtų toliau dalyvauti projekte. Viską lems jos asmeninis sprendimas“, – sakė jis.

E.Bžeskas paneigė kalbas, kad į grupę „69 danguje“ bus priimamos naujos narės ir kad lietuvaitės seks rusų grupės „VIA Gra“, kurios sudėtis nuolat kinta, pavyzdžiu.

„Čia kažkas kažką nugirdo ir kažką pasakė, kaip visada. Kopijavimas apskritai mūsų grupei nebūdingas. Mus sugretina su šia grupe ir ačiū Dievui, nes tai visai nebloga grupė. Visų merginų grupių istorija rodo, kad tokių grupių gyvavimo laikas yra maždaug 7–8 metai. Tą įrodo ir pagarbos poppasaulyje verta grupė „Mango“ ir kiti brolių Bendžių projektai. Bandyti kaip nors paveikti „69 danguje“ merginų gyvenimus ar jas spausti negalima. Jos gali džiaugtis savo ilga karjera. Manau, kad viskas joms puikiai klostosi ir toliau“, – įsitikinęs E.Bžeskas. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką