Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 29d. 10:53

„Flying Saucer Gang“ pristato vasaros vakarėlių hitą su retro vizualizacija

„Flying Saucer Gang“
Asmeninio archyvo nuotr. / „Flying Saucer Gang“
Naujausia „Flying Saucer Gang“ daina „KIEK ŠVIESŲ“ tikrai tiks jūsų automobilių grojaraščiams, ilgiems pasivažinėjimams paskutiniais vasaros vakarais. Tačiau įsiklausę į žodžius, klausytojai gali suprasti, kad daina yra apie gyvenimo dvilypiškumą.

Dainos vizualizacija yra trumpas sugrįžimas į brolių vaikystę. Tokį stilių „Flying Saucer Gang“ pasirinkto įkvėpti praeities kartų ikoniškų grupių, tokių kaip Sex Pistols ir Beastie Boys.

„Gyvenimas iš esmės yra nevienareikšmiškas, o šiuo atveju dainuojame ir apie mūsų su broliu asmenybių dvilypiškumą: nors angelo sparnai ir velnio ragai yra mitologinės priešingybės, tačiau mes nesibaidome pripažinti savo vidinių konfliktų ir įvairiapusiškumo“, - atviravo Remigijus.

VIDEO: Flying Saucer Gang - KIEK ŠVIESŲ

Germanas paaiškino, kad tolimesnės eilutės yra apie gyvenimo pakilimus ir nuopuolius, bei ryžtą nepaisant visko eiti pirmyn, mėgaujantis viskuo, ką dovanoja visata.

„Dabartiniame šurmulyje atrodo, kad mums nuolat reikia naujų daiktų ir pasiekimų, tačiau, manau, kad reikia didžiuotis tuo, ką turi. Nesvarbu, daug ar mažai - reikia tai vertinti,“ – filosofavo atlikėjas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

28:20
08:59
04:45

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką