Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 11d. 09:58

„G&G Sindikatas“ vyks į Kauną išbandyti „Ryšių kiemelio 837“ sienų tvirtumo

„G&G Sindikatas“
„Ciklopas“ nuotr. / „G&G Sindikatas“

Kauno „Ryšių kiemelyje 837“ ketvirtadieniniai „Volfas Engelman Gyvai“ ciklo koncertai prigijo it čia gimę. Su „Happyendless“ ir „Keymono“ jau vakaroję kokybiško lietuviško skambesio gerbėjai jau nekantriai laukia birželio 13-osios, kuomet Ryšių istorijos muziejaus sienų tvirtumą išbandys „G&G Sindikatas“.

Kas nors kartą lankėsi „G&G Sindikato“ koncerte, tas žino – sausakimšas sales vyrai paverčia pirtimis, o atviro oro erdves – tiesiog lauko baseinais. „Ryšių kiemelio 837“ byto užsukti atvažiuojanti grupė šiemet jau spėjo išbandyti pusės Lietuvos miestų klubų bei aikščių talpumą ir su trenksmu atidarė miesto festivalį „Loftas Fest“.

Skaičiuojantys 17-uosius bendros veiklos metus vyrai apie „G&G Sindikato“ istoriją, prasidėjusią bendraminčių draugyste, galėtų pasakoti labai ilgai. 1999-aisiais išleistas legendinis albumas „Tavo sielos vagiz“ – iš viso jų įrašyti penki. Karjerai bėgėjantis vykusius projektus su džiazo muzikantais, kinui sukurtus garso takelius, susišluotus tuzinus apdovanojimų bei keliones po Lietuvos ir užsienio koncertų sales bei festivalius visuomet lydėjo stabiliai augantis gerbėjų būrys. Šiandien „G&G Sindikato“ auditorijos paveikslas jau seniai išaugęs tradicinio hiphopo mėgėjo portretą.

Beje, birželio pabaigoje savo gimtajame Vilniuje „G&G Sindikatas“ vienos dienos festivaliu paminės vienos populiariausių, savo dainų „Vokiečių gatvė“ sukūrimą – žinoma, toje gatvėje, kuri jau daugiau nei 10 metų ir apdainuojama. „Vokiečių gatvė“ buvo ir pirmasis „Sindikato“ vaizdo klipas, kurį 2010-aisiais sukūrė režisierius Stasys Baltakis.

Be „G&G Sindikato“ šėlsmo, serijoje „Volfas Engelman Gyvai“ šį sezoną suplanuoti dar keturi nemokami koncertai. Liepos 11-ąją Kaune viešės „Saulės kliošas“, rugpjūčio 8-ąją – „The Ball & Chain“. Vasarą „Ryšių kiemelyje 837“  išlydės Leon Somov & Jazzu (rugsėjo 12 d.) ir Jurga Šeduikytė (rugsėjo 19 d).

VIDEO: „G&G Sindikatas“ – „Laikas keistis“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką