Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 06 01, 10:11

„Grammy“ laimėtojo Alo di Meolos koncerte – išskirtinė galimybė susipažinti su gitaros meistru

Jau mažiau nei už savaitės, birželio 7 d., Vilniaus Kongresų rūmuose koncertuos vienas žymiausių pasaulio gitaros virtuozų Alas di Meola. Ištikimiausi gerbėjai šįkart turės galimybę ne tik išgirsti talentingąjį atlikėją, bet ir susipažinti su juo iš arčiau ar net sudalyvauti jo koncerto repeticijoje.
Alas di Meola
Alas di Meola / Asmeninio albumo nuotr.

Jau daugiau nei keturis dešimtmečius koncertuojantis Alas di Meola kiekvieno savo pasirodymų metu susirinkusius klausytojus stebina neįtikėtinu muzikalumu ir profesionalumu, kurie žiūrovus verčia aikčioti ir užmiršti apie egzistuojančias gitaros instrumento ribas.

Džiazo ir roko gitaros virtuozas savo talentu stebino jau nuo jaunystės, tačiau, kaip pats pripažįsta, į tai buvo įdėta begalės valandų skirtų repeticijoms ir pirštų miklumui tobulinti. Būdamas vos 19-os Alas di Meola jau tapo džiazo grandų grupės „Return To Forever“ nariu ir savo pirmąjį koncertą atliko žymiosios Niujorko „Carnagie Hall“ salės scenoje. Nuo to laiko jo sėkmė ir pasaulinis pripažinimas tik augo.

62-ejų gitaros profesionalas savo diskografijoje turi daugiau nei 20 solinių albumų, yra surengęs daugybę pasaulinių turų, pasirodęs svarbiausiose didžiųjų miestų salėse su ryškiausiais pasaulio atlikėjais, tokiais kaip Luciano Pavarotti, Stevie Wonderis ir kiti.

Gitaros genijus šįkart klausytojams parengė ypatingų staigmenų. 10-šimčiai ištikimiausių Alo di Meolos gerbėjų speciali galimybė įsigyti VIP bilietus. Juos įsigiję koncerto lankytojai galės užsitikrinti geriausią vietą koncerte ir galimybę sudalyvauti atlikėjo repeticijoje prieš koncertą.

VIDEO: Al Di Meola - Mediterranean Sundance (Jazz in Marciac 2011)

Tai dar ne viskas, dešimt laimingųjų galės susitikti ir susipažinti su mėgstamu atlikėju bei įsiamžinti nuotraukoje bei išeis rankose laikydami atlikėjo albumą su autografu. Tiesa, bilietų su šiomis galimybėmis – labai nedaug, tad norintys iš arčiau pažinti „šešių stygų stebuklu“ vadinamą atlikėją turėtų paskubėti.

Bilietus į išskirtinį gitaros meistro Alo di Meolos koncertą Vilniaus Kongresų rūmuose galima įsigyti „Bilietai.lt“ bilietų pardavimo kasose arba internetu.

Po didžiuosius Europos miestus šiuo metu keliaujantis ir koncertuojantis Alas di Meola į Lietuvą atvyks su programa, kurioje skambės pačio atlikėjo kurtos kompozicijos, muzika iš jo naujausio albumo „Elysium“, legendinio tango kompozitoriaus Astor Piazzolla bei „The Beatles“ grupės kūriniai.

Šie menininkai pasirinkti ne atsitiktinai – tai vieni iš Alo di Meolos, kaip atlikėjo ir kompozitoriaus, įkvėpėjų, formavę jo muzikinį stilių. „The Beatles“ muzikai atlikėjas yra išleidęs albumą „All Your Life: A Tribute To The Beatles“. O A. Piazzolla muzika jį sužavėjo savo sudėtingumu, harmonija ir tuo, jog apart šių savybių ji gali pravirkdyti – to jam trūko džiazo muzikoje, todėl Piazzollos muzikos elementai gali būti sutinkami ir originaliose gitaros virtuozo kompozicijose.

Italų kilmės Alas di Meola yra prestižinio „Grammy“ ir daugelio kitų svarbių apdovanojimų laimėtojas, atlikėjas nuolat pelno kritikų liaupses už savo grojimo technikas elektrine ir akustine gitaromis. Gitaros virtuozas taip pat jau penkis kartus laimėjo žurnalo „Guitar Player“ geriausio džiazo gitaristo titulą ir kitus apdovanojimus už atlikimą akustine gitara, studijinius darbus. O 2015 m. jis buvo pagerbtas ypatingu Mileso Daviso vardo prizu už nuopelnus džiazo muzikai.

Be abejonės, į gitaros meistro Alo di Meolos koncertą susirinkusiems vilniečiams ir miesto svečiams vakaras taps nepakartojama muzikine patirtimi.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką