Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 16, 12:20

Merginų grupė „Vyšnios“ dovanoja tris staigmenas: dainą, klipą ir fotosesiją

„Savo karjeros pradžioje sakėme, kad nebūsime skandalinga grupė ir sieksime savo klausytojus atrasti per muziką. Panašu, kad mažais žingsneliais mums pavyksta tai padaryti“, – sako naują kūrinį „Net jei viskas netiesa“ pristatančios merginų grupės „Vyšnios“ narės Sandra Navickaitė, Aistė Karanauskytė ir Agnė Jarmalavičiūtė.
Grupė „Vyšnios“
Grupė „Vyšnios“ / 3 TAKES MEDIA nuotr.
Temos: 2 Dainos Premjera

Naują dainą trijulė kūrė kartu su muzikos prodiuseriu Donatu Tamašausku-DZOUNS. Jis neseniai debiutavo ir kaip atlikėjas, o dabar turi tris dainas, rašoma pranešime spaudai.

„Donatas mums – didelis atradimas. Tai žmogus, kuris paprastai lieka už kadro, tačiau, kaip paaiškėjo, jau yra sukūręs ne vieną hitą kitiems atlikėjams. Visos likome nustebusios, kiek daug jis nuveikęs Lietuvos muzikos srityje“, – sako S.Navickaitė.

Popmuzikos dainininkės tikina nutarusios kreiptis į Donatą dėl naujos grupės dainos po to, kai išgirdo solinę muzikos prodiuserio kūrinį.

„Patiko jo kūryba, tad nutarėme pamėginti. Ir čia laukė siurprizas. Kadangi DZOUNS kuria visai kitokią muziką nei mūsų atliekama. Vis dėlto kartu nusprendėme, kad laikas jam išmėginti save ir sukuriant dainą merginų grupei“, – apie kūrinio rašymo užkulisius pasakoja kita grupės narė A.Karanauskytė.

VIDEO: VYŠNIOS - Net jei viskas netiesa

Tuo tarpu A.Jarmalavičiūtė atskleidžia, kad naujo kūrinio rašymas užtruko net 3 mėnesius. „Prireikė laiko, kad atrastume skambesį, kuris patiktų ir prodiuseriui, ir mums. Tačiau laukti buvo verta, nes naujoji daina mums patinka. Tikimės, ją pamėgs ir mūsų klausytojai“, – šypteli Agnė ir priduria, kad tekstą dainai parašė ne vieno hito autorė Vaida Baranovė.

„Tačiau kai kreipėmės į kūrėją, ją iš karto įspėjome, kad jau net kelis tekstus atmetėme ir turėjome vieną prašymą – kad žodžiai dainai būtų labai gyvenimiški, o apdainuojama situacija būtų artima ir pažįstama daugeliui žmonių. Norėjome mažiau aforizmų ar sparnuotų frazių ir manome, kad Vaidai puikiai pavyko. Taip pat ir muzikos autoriui Donatui. Tikimės, kad su šia komanda sėkmingai padirbėsime ir ateityje“, – viliasi grupės „Vyšnios“ narės.

3 TAKES MEDIA nuotr./Grupė „Vyšnios“
3 TAKES MEDIA nuotr./Grupė „Vyšnios“

Paklaustos apie ką jų naujoji daina, pašnekovės sutartinai tikina: tai gana jausmingas darbas, kupinas emocijų. Toks ir vaizdo klipas, kurį „Vyšnios“ neseniai filmavo.

„Stengėmės perteikti moteriškas emocijas, kurias ir pačios išgyvename: liūdesys, viltis, pasimetimas, atlaidumas ir, svarbiausia, širdies balsas, kovojantis su proto balsu. Manome, kad kiekvienas žmogus naujame vaizdo klipe gali atrasti tai, ką kažkada, o gal net dabar yra patyręs ir jautęs“, – sako iš Šiaulių kilusios atlikėjos.

Daugiau merginų nuotraukų – galerijoje:

Ir nors „Vyšnių“ narės tikina, kad labiausiai jų naujasis darbas turėtų patikti moteriškajai auditorijai, tačiau atlikėjos sako, kad kūrinio „Net jei viskas netiesa“ turėtų paklausyti ir vyrukai.

Vaizdo klipas buvo filmuojamas ypatingoje vietoje, kuri visada bus kone pati svarbiausia trijulės gyvenime. „Mus aplankė sentimentai, nes dėl klipo filmavimo nusprendėme grįžti į gimtuosius Šiaulius. Be abejo čia turime daugiausia prisiminimų, įvykių, išgyvenimų, praradimų ir atleidimų. Šie patirti jausmai itin padėjo filmavimų metu, nes galėjome geriau įsijausti į savo vaidmenis. Be to, filmavome pube „Kolekcionierius“, kuriame esame pradėjusios savo karjerą, kuriame lankėmės ir kaip atlikėjos, ir kaip paprastos šiaulietės. Taigi drąsiai galime teigti: naujasis darbas – itin asmeniškas. Tikimės, kad jis sudomins klausytojus ir žiūrovus“, – sako Aistė, Agnė ir Sandra.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką