Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 14d. 10:48

Grupė „ba.“ surengė svarbiausią koncertą karjeroje

Grupės „ba.“ koncerto akimirka
Manto Repečkos nuotr. / Grupės „ba.“ koncerto akimirka

Du tūkstančiai grupės „ba." klausytojų ketvirtadienio vakarą susirinko į Adomo Mickevičiaus bibliotekos kiemą Vilniuje. Išskirtinėje vietoje grupė surengė įspūdingą solinį koncertą, kuriuo pristatė naują albumą „H8".

„Neįtikėtina. Ačiū visiems, kad esate čia", – susirinkusius, nuo įspūdingu „H8" ženklu pažymėtos ir specialiai šiam koncertui sukurtos scenos pasveikino grupės „ba." lyderis Benas Aleksandravičius.

Po metų pertraukos įvykęs „ba." solinis koncertas, trukęs net porą valandų, buvo padalintas į dvi dalis. Pirmojoje skambėjo visos naujausio grupės darbo – albumo „H8" dainos, kurias kartu su grupe pritardama atliko ir ištikimų „ba." gerbėjų armija.

Antroje koncerto dalyje „ba." atidavė duoklę ankstesniems grupės kūriniams. Įsiaudrinęs gerbėjų būrys, išgirdęs seniai pamėgtus akordus atidavė save grupei iki paskutinio lašo, o „ba." nariai mainais dalinosi tuo, ką sugeba geriausiai – griausmingu, emocionaliu ir profesionaliu pasirodymu.

Koncerto akimirkos – galerijoje:

Šiam koncertui „ba." komanda kartu su muzikos vadybos agentūra „Damn Good" ruošėsi daugiau nei pusmetį, o erdvės paruošimo darbai Adomo Mickevičiaus bibliotekos kieme prasidėjo dar šios savaitės pradžioje. Iš viso, šio renginio įgyvendimui, organizatorių teigimu susibūrė beveik šimto žmonių komanda.

„Keli pastarieji mėnesiai buvo žiauriai intensyvūs, o apie pastarąsias kelias savaites išvis tyliu. Niekada negalvojau, kad tenka susidurti su tiek sunkumų organizuojant savo solinį koncertą naujoje ir įprastai tam nepritaikytoje erdvėje. Labai pasitikiu ir džiaugiuosi visa komanda", – teigė grupės „ba." lyderis.

„H8" – po ketverių metų išleidžiamas pilnas grupės albumas. Fizines albumo kopijas kompaktinio disko ar vinilo plokštelės pavidalais grupės klausytojai jau dabar galima įsigyti grupės „Bandcamp" paskyroje arba „ba." koncertuose bei išgirsti visose skaitmeninės muzikos klausymo platformose.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką