Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 12, 12:13

Grupė „Homechestra“ pristato kūrinį apie santykius: „Mantra, kad taip nebūtų“

„Homechestra“ – savitos muzikos kūrėjai, pasitelkdami kukliai provokuojančius tekstus bei sąskambius kviečia išgirsti naujausią jų darbą – kūrinį „PRCDR F LTTNG G“ (Procedure of letting go).
Grupė „Homechestra“
Grupė „Homechestra“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Temos: 2 Muzika Dainos

Penktadienį pristatomas grupės kūrinys tai tik įžanga į būsimą antrajį grupės albumą, kurio dalelę bus galima išgirsti ir lapkričio 25 dieną įvyksiančiame koncerte, sostinėje, rašoma pranešime spaudai.

Pasak vienos iš grupės narių, vokalistės Dominykos Kriščiūnaitės, „Homechestra“ dabar gali džiaugtis, kad yra tokios sudėties, kurioje gimsta gražiausios idėjos ir kūriniai.

„Viskas prasidėjo nuo mano ir Roko dueto „rok&dom“, vėliau prie mūsų pradėjo jungtis kiti komandos nariai ir viskas po truputį įgavo aiškesnes formas, kol tapome „Homechestra“, – pasakoja vokalistė Dominyka.

Dabar pristatomame kūrinyje „PRCDR F LTTNG G“ grupė užkodavo santykių temą, kuri nebūtinai yra su kitu žmogumi, bet gali būti ir su pačiu savimi.

„Daina apie – begalinį prieraišumą, taip pat didžiulį norą paleisti tai, kas jau turi išeiti – kas tai bebūtų – santykis su žmogumi ar su pačiu savim. Beieškant savy resursų būti stipriam ir savipakankamam. Dažniausiai kaltiname save dėl visko, kas atsitiko blogai. Mantra, kad taip nebebūtų“, – pasakoja grupė „Homechestra“.

Grupę be vokalistės Dominykos sudaro dar keturi nariai – Rokas Jasiūnas – bosinė gitara, Šarūnas Dignaitis – būgnai, Ignas Staškevičius – gitara, Pijus Ganusauskas – klavišai.

Šie atlikėjai klausytojams yra pažįstami ir iš ankstesnių muzikinių kelionių, vykusių su grupėmis „Pilnatys”, „Ministry of Echology”.

Jie – savitų muzikinių namų architektai. Pasitelkdami kukliai provokuojančius tekstus bei sąskambius, kviečia pokalbiui arba klausymui. Grupės skambesio paieškos bei išgyvenimai sugulė į praėjusią vasarą pasirodžiusį pirmąjį albumą „Dialogues That Never Happened”.

Jau lapkričio 25 dieną grupė surengs išskirtinį koncertą savo gerbėjams sostinės muzikiniame klube „Tamsta“. Čia atlikėjai žada atlikti ir dar neįrašytas dainas iš būsimojo albumo.

Kviečiame įvertinti naujausią grupės darbą – kūrinį „PRCDR F LTTNG G“:

VIDEO: Homechestra | PRCDR F LTTNG G

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką