Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 10, 09:29

Grupė „ORAI“ pristato naują kūrinį, kurį įkvėpė komentatoriai internete

Nuo šiandien visose internetinėse muzikos platformose galima išgirsti naujausią post-punk grupės „ORAI“ singlą „Vabalas tinkle“. Kūrinį grupė pristato kartu su vaizdo klipu, kurį įkvėpė atkakliausi ir nuožmiausi interneto komentatoriai. Šiuo kūriniu grupė skelbia pirmo etapo pabaigą ir ruošia kitas naujienas.
Grupė „ORAI“
Grupė „ORAI“ / A.Andrijauskienės nuotr.
Temos: 2 Muzika Dainos

Grupės „ORAI” įkūrėjas Donatas Zinkevičius papasakojo apie naująjį kūrinį ir jo žinutę.

„Ši daina yra apie piktoką komentatorių internete. Apie jo frustracijas ir kartais tokį veiksmų beprasmiškumą. Nenoriu pasišaipyti ar kažko įžeisti, labiau gal kviečiu patiems pažvelgti į save iš šalies, na nes tai yra komiška. Daina linksma, greita, skamba smagiai, tai prašom juoktis“, – pasakojo kūrinio autorius.

Vaizdo klipą dainai sukūrė iliustratorius ir muzikos grupių „Arklio galia” bei „Karšti klijai” narys Žilvinas Jagėla.

„Ilgą laiką neapsisprendžiau koks turėtų būti šios dainos vizualinis išpildymas. Turėjau minčių tiek filmuoti vaizdo klipą, tiek daryti labai paprastą vizualizaciją, bet dėl vieno dalyko buvo aišku nuo pradžių – norėjau, kad klipe būtų naudojami gal kažkiek redaguoti, bet tikri komentarai iš tų interneto vietų, į kurias dažniausiai nėra didelio noro eiti. Gana spontaniškai susisiekiau su Žilvinu, o jis iš pirmo karto suprato ko aš noriu ir po savaitės turėjom klipą. Labai rekomenduoju“, – pasakojo grupės „ORAI“ įkūrėjas Donatas.

ORAI – Vabalas Tinkle:

VIDEO: ORAI - Vabalas Tinkle

Muzikantas papasakojo ir apie kitus žmones, kurie prisidėjo prie naujosios dainos atsiradimo.

„Dainą įrašėme su prodiuseriu Jurgiu Masilioniu. Ne pirmas kartas, kai tą darome ir manau, kad tikrai ne paskutinis. Būgnų partiją sugrojo Mantas Daujotas, o parėkauti kartu prisijungė Karolis Petrikas, kuris vasarą prisijungė prie grupės ir gyviems pasirodymams“, – teigė grupės įkūrėjas.

V.Žemaičio nuotr. /Grupė „ORAI“
V.Žemaičio nuotr. /Grupė „ORAI“

Donatas papasakojo apie tolimesnius grupės planus ir naują etapą.

„Vasarą ir rudenį turėjome nemažai koncertų. Grojome „Loftas Fest“, taip pat apšildėme grupes „Sraigės efektas“ ir „Siela“. Manau, kad šis singlas reiškia to pirmo etapo, pirmojo pusmečio pabaigą. Svarbiausi ateinančio laikotarpio tikslai – gerokai pakelti gyvų pasirodymų lygį, na ir įrašyti EP arba albumą. Tikiuosi, kad naujas etapas reikš ir naują skambesį – mažiau roko ir daugiau šokių“, – pasakojo grupės „ORAI“ įkūrėjas Donatas.

V.Žemaičio nuotr. /Grupė „ORAI“
V.Žemaičio nuotr. /Grupė „ORAI“

Grupė „ORAI“ vasarą išleido du pirmuosius singlus „Operatorius“ ir „Lyguma“, kurie sėkmingai skamba ir radijo eteryje. Grupė dalyvavo įdomiausių pradedančių grupių konkurse „Muzikos Inkubatorius NOVUS“ ir atliko pasirodymą per „Loftas Fest ‘21“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką