Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 sausio 10d. 10:25

Grupės „Husarai“ nariui Tomui Sinkevičiui atlikta operacija: „Per koncertus man dingdavo klausa“

Tomas Sinkevičius
Asmeninio albumo nuotr. / Tomas Sinkevičius
Naujieji metai vaikinų grupės „Husarai“ įkūrėjui ir nariui Tomui Sinkevičiui prasidėjo ne itin smagiai. 35-erių vyrui buvo atlikta operacija. Tačiau energiją spinduliuojantis atlikėjas jau netrukus žada vėl dainuoti scenoje, nes nenori nuvilti gerbėjų.

„Ši operacija man buvo būtina, nes koncertų metu man dingdavo klausa, aš nieko negirdėdavau... O per savaitę pasirodome 5-10 kartų. Dėl tokių klausos sutrikimų buvo kalta mano nosis – jai ir reikėjo skubios operacijos. Tačiau noriu nuraminti mūsų gerbėjus – savaitgalį suplanuoti koncertai, į kuriuos jau visi bilietai išparduoti, tikrai įvyks. Aš tiesiai iš ligoninės lipsiu ant scenos“, – kalbėjo T.Sinkevičius.

Vyras tikisi, kad atlaisvinus nosies kanalus, bus lengviau dainuoti. Tai itin aktualu tik „gyvai“ dainuojantiems „Husarams“.

Pati operacija vyko pirmadienį Vilniaus Santariškių klinikose, ją atliko gerai televizijos žiūrovams pažįstamas gydytojas Darius Rauba. Tomas yra dėkingas daktarui už sėkmingai atliktą operaciją, taip pat ligoninės personalui už rūpestį.

Asmeninio albumo nuotr./Tomas Sinkevičius
Asmeninio albumo nuotr./Tomas Sinkevičius

Tomas vos atsigavęs po operacijos pasakojo, kad prieš gulantis ant operacinio stalo neturėjo kada jaudintis.

„Jaudulys buvo, tik nebuvo kada jaudintis. Į ligoninę atvykau pirmadienį anksti ryte, o sekmadienį turėjome tris koncertus, tad grįžome vėlai. Praktiškai nuo scenos patekau tiesiai į ligoninę. O po operacijos vėl grįšiu tiesiai į sceną“, – šyptelėjo optimistiškai nusiteikęs dainininkas.

Asmeninio albumo nuotr./Tomas Sinkevičius
Asmeninio albumo nuotr./Tomas Sinkevičius

Vyras pasakojo, kad tiek praėjusį savaitgalį, tiek praėjusiais metais jautėsi prastai. „Sloga ir nosies užgulimas vargindavo nuolatos, o pastaruoju metu užguldavo net ir ausis. Dabar po operacijos nosis dar sutvarstyta, tad sunku pasakyti, kaip bus toliau, bet gydytojai nuteikė optimistiškai. Operacija pavyko puikiai, be jokių komplikacijų, todėl nors ir nepilna jėga, bet šeštadienį jau būsiu scenoje“, – džiaugsmo neslėpė šiuo metu ligoninėje vis dar gulintis grupės „Husarai“ įkūrėjas.

Vyrukas juokavo, kad gydytojai narkozei naudojo labai gerus preparatus, mat vos atsibudęs jis jautėsi itin žvaliai. „Šiaip esu bailys. Tiek prieš koncertus, tiek prieš bet kokį svarbesnį gyvenime įvykį ne vieną „Tėve Mūsu“ sukalbu“, – prisipažino atlikėjas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką