Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 24, 12:52

Hitą „Groja vėjas“ atgaivinęs R.Grybauskas: „Kasetes gerbėjai pirko dėl jo“

1995 – ųjų hitas „Groja vėjas“ vėl skamba internetiniuose grojaraščiuose. Prieš beveik tris dešimtmečius populiarią dainą naujam gyvenimui nusprendė prikelti vienas iš jos autorių, buvęs grupės „Vitražas“ įkūrėjas ir narys, dabar – „Bon Jeans“ lyderis Ramūnas Grybauskas.
Ramūnas Grybauskas
Ramūnas Grybauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Temos: 2 Dainos Muzika

Pašnekovas pasakoja prašymų atnaujinti mėgstamą kūrinį sulaukdavęs iš lietuviškos muzikos gerbėjų.

„Viskam ateina savas laikas. Susiradau archyvuose kasetę, magnetofoną. Daugybę kartų perklausiau iki pirštų galiukų žinomą dainą. Norėjau atgaivinti jos struktūrą, emociją, todėl didelių pakeitimų nedariau“, – pasakojo R. Grybauskas.

Ne vieną muzikinį apdovanojimą tuomet pelniusios grupės įrašus kasetėse, anot jo, 1995 – aisiais pirko būtent dėl „Groja vėjas“.

„Daina tikrai buvo labai populiari ir mums artima. Ir žmonės jos nepamiršo“, – sako R. Grybauskas.

VIDEO: Bon Jeans ( Groja vėjas )

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką