Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 9d. 15:22

Ieva Zasimauskaitė 15min studijoje pristatė dainą „Labas tau tariu“: ja pradeda naują etapą

Permainas asmeniniame gyvenime išgyvenanti Ieva Zasimauskaitė pokyčių imasi ir savo kūryboje. Ketvirtadienį 15min studijoje besisvečiavusi atlikėja pristatė tiek naują įvaizdį, tiek naują skambesį, nubloškiantį į 9-ąjį dešimtmetį.

15min studijoje ketvirtadienį viešėjusi I.Zasimauskaitė atskleidė, kad pristatomas kūrinys žymi naujo etapo pradžią.

„Kaip kažkas jau pasakė garsiai: „O, kokia netipiška daina Ievai!“ Iš tikrųjų džiaugiuosi, jog daina yra kitokia, smagi, įsimenanti, spalvinga ir turinti gilią žinutę. „Labas tau tariu“ – tai žodžiai sau pačiam. Klipe neatsiktinai parinkti veidrodėliai ir kadrai juose. Kad ir kur buvome, visada matome save. Galime visur ir nuo visų bėgti, bet nuo savęs nepabėgsime. Ir galų gale vis tiek turėsime savęs paklausti – ei, kaip tu jauties? Gal jau atsistok, nusišypsok ir eik pirmyn, nedvejok!“, – apie naują dainą pasakojo Ieva.

Žiūrėkite pokalbį su Ieva Zasimauskaite:

Atlikėja džiaugiasi susipažinusi su Andriumi Borisevičiumi, kuris yra dainos bendraautorius.

„Čia yra tas žmogus, kuris mane įkalbėjo kitokiam muzikiniam skambesiui, todėl esu jam be galo dėkinga. Tiksliai žinojau apie ką ši daina, tačiau reikėjo žmogaus, kuris padėtų taisyklingai tai sudėlioti“, – gerų žodžių bendražygiui negailėjo I.Zasimauskaitė.

Ieva džiaugiasi atradusi ir Rūtą Toleikę, kuri pagelbėjo kuriant dainos žodžius.

I.Zasimauskaitė kviečia paklausyti naujo jos kūrinio: „Manau, kiekvienas šitoje dainoje atrasime save ir, tikiuosi, paklausę jos padrąsinsime save nebijoti ir nebėgti nuo savęs.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

06:04
11:42
10:55

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką