Dabar populiaru
Publikuota: 2021 gegužės 17d. 11:39

Ilgai kurta vizija virsta realybe – Evgenya Redko pristato išskirtinio formato koncertą „The SOS Show“

Evgenya Redko
Gabrieliaus Jauniškio nuotr. / Evgenya Redko
Aktyviai šiltąjį sezoną pradėjusi viena ryškiausių šių dienų šalies atlikėjų Evgenya Redko savo klaustytojams vėl turi ypatingų naujienų. Spalio 15-ąją dainininkė surengs didžiausią iki šiol savo pasirodymą kviesdama vilniečius ir miesto svečius į „Compensa“ koncertų salę.

Ką tik antrąjį albumą išleidusi Evgenya sako, kad įsivaizduoti savo svajonių koncertą ėmė nuo tada, kai pradėjo solo karjerą.

„Galvodavau apie didelę sceną, kurioje tilptų būrys šokėjų, muzikantų, būtų įdomios dekoracijos ir išskirtiniai apšvietimo efektai, o pasirodymas taptų it vienu junginiu, turinčiu scenarijų. Svajojau apie sceną, kurioje galėčiau išreikšti visas savo emocijas, dalintis istorijomis ir išgyvenimais, – atvirauja Evgenya. – Visus metus kuriant antrąjį albumą „SOS“ mintyse vizualizavau visą konceptą, kuriame muzika bei vaizdas susilieja ir tampa vienu. Todėl labai džiaugiuosi, kad ši vizija jau spalio mėnesį virs realybe“.

Gabrieliaus Jauniškio nuotr./Evgenyos Redko klipo „Vandenyne“ filmavimas
Gabrieliaus Jauniškio nuotr./Evgenyos Redko klipo „Vandenyne“ filmavimas

Po ilgai trukusio griežto karantino pagaliau galime lengviau atsikvėpti ir pasidžiaugti planuojant apsilankymus gyvuose koncertuose. Atsižvelgiant į esamą situaciją Evgenya ir jai talkinanti komanda ruošia naują koncepciją – teatrinio pasirodymo elementais paremtą reginį, kad net ir stebint koncertą iš sėdimų vietų žiūrovai galėtų mėgautis ne tik nauja muzika, bet ir vaizdu scenoje.

Gabrieliaus Jauniškio nuotr./Evgenya Redko
Gabrieliaus Jauniškio nuotr./Evgenya Redko

Pagal dabar Lietuvoje galiojančius reikalavimus išskirtinį Evgenyos pasirodymą „The SOS Show“ galės pamatyti 500 žmonių, tačiau atlikėja laiko sukryžiuotus pirštus ir tikisi, kad artėjant renginio datai galės sukviesti kur kas daugiau ją išgirsti ir pamatyti norinčių klausytojų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:36
52:13
17:22

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką