Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 19d. 13:13

Išskirtinių gebėjimų atlikėja Liucė pristato savo pirmą režisūrinį darbą

Liucė – ypatinga atlikėja, patraukusi daugelio klausytojų dėmesį savo kūryba, kurioje pinasi švelni melodija ir tvirtas žodis. Jos dainos internete jau perklausytos daugiau nei 300 tūkst. kartų. Dabar Liucė pristato savo pirmąjį režisūrinį debiutą ir taip pat kviečia į papildomą solinį koncertą, nes į pirmąjį bilietų neliko vos per kelias dienas. Kas ši atlikėja?

Liucė yra jauna 21-erių metų atlikėja, ieškanti įkvėpimo folklore, džiaze bei poezijoje. Jos muzika išsiskiria jautrumu, švelnumu ir drąsa nebijoti būti pažeidžiamam. Būdama daugelio nacionalinių muzikinių konkursų laureatė, ji tvirtai žengia kaip solo atlikėja. „Muzika man yra apie žmogiškumą – kai ji tikra ir gili, kūnas pašiurpsta ir oras tampa gaivesnis. Ir kartais tam tereikia tik balso ir kelių skambančių stygų“, – dalinasi Liucė.

Jaunoji atlikėja pristato savo režisūrinį debiutą – muzikinį klipą dainai „Dalink mane perpus“, kuri jau spėjo atrasti svarbią vietą klausytojų širdyse. „Šią klipo viziją sapnavau jau seniai“, – sako Liucė. Kinematografiškas klipas, kupinas metaforiškų kadrų, suteikia Liucės dainai dar daugiau naujų prasmių.

VIDEO: LIUCĖ - DALINK MANE PERPUS (Official Video)

„Ši daina tarsi pasipriešinimas dažnai mus supančiai individualizmo kultūrai. Dalinimasis savęs su kitais suteikia kiekvienam žingsniui daugiau prasmės. Taip pat jaučiu, kaip tai mane pačią daro gyvesne – jaučiuosi gyvenanti plačiau ir daugiau. Jei išdalinsiu save „į tūkstančius kitų veidų“, gal tada išnykimas taps nebe toks baisus?“ – klausia Liucė.

Rugpjūčio 29-ąją Liucė kviečia į savo solinį koncertą pačiame Vilniaus centre, baro „Salionas“ kiemelyje, dar žinomam kaip Rašytojų sąjungos kiemelis. Į pirmąjį koncertą, rugpjūčio 26-ąją visi bilietai jau išparduoti, todėl Liucė skelbia šį papildomą koncertą.

„Pasirinkau šią vietą, nes ji atvira, erdvi, tačiau kartu ir labai asmeniška – visgi muzikoje tai man ir yra svarbiausia“, – sako atlikėja. Šiame koncerte prie Liucės prisijungs styginiai, pučiamieji, o pats kiemelis bus išpuoštas taip, kaip dar nėra buvę. „Dvelkiančius ramuma, padrąsinančius ir betarpiškus – tokius koncertus noriu dovanoti klausytojams. Tikiu, kad muzika gydo, išlaisvina ir tampa tvirčiausia žeme po drebančiomis kojomis. Šiame koncerte noriu su jumis pajusti tą tikriausią žmogiškumą – kai žmonės, esantys šalia, tampa dar artimesni“, – dalinasi Liucė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

02:40
01:06:56
10:24

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką