Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 5d. 09:08

Įvertinkite: 8-metė Dianos Dargienės dukra Unė pristato pirmą savo solinę dainą „Sninga“

Unė Dargytė
Aistės Navickaitės-Balčienės nuotr. / Unė Dargytė

Atlikėjos Dianos Dargienės aštuonmetė dukra Unė pristato pirmą savo solinę dainą – „Sninga“. Anksčiau mergaitė dainuodavo kartu su mama, jos įrašė ir išleido vaikiškų dainelių albumą.

„Kai Unė buvo penkerių, išleidome bendrą mūsų kompaktinį diską, tačiau Unė užaugo. Jai jau nebereikia nei mano pritarimo, nei palaikymo –  tiek dainuodama, tiek scenoje puikiai jaučiasi ir be manęs. Atėjo laikas paleisti ir leisti  vienai dainuoti“, – savo dukra džiaugėsi  Diana Dargienė. 

Jaunoji atlikėja nuotaikingą dainelę apie žiemą baigė įrašinėti likus kelioms dienoms iki Kalėdų, kai visi ilgesingai žiūrėdami pro langus  laukėme sniego.

Aistės Navickaitės-Balčienės nuotr./Unė Dargytė
Aistės Navickaitės-Balčienės nuotr./Unė Dargytė

„Visada labai laukiu žiemos. O ypač sniego. Žiemą mes visada skrendame slidinėti. Tai mano mėgstamiausias užsiėmimas žiemą. Be to, žiemą  būna Kalėdos, o per Kalėdas pas mus visada ateina tikras Kalėdų Senelis.  Aš jo visada labai labai laukiu. Man patinka jo laukti.  Galvoju, kokią dainą dainuosiu ar eilėraštį jam sakysiu. O šiemet pati sugalvojau ir pastačiau jam baleto šokį.  Šią žiemą labai ilgai nebuvo sniego. Labai laukiau, kol danguje pasirodys pirmosios snaigės. O laukdama kiekvieną dieną dainavau naują savo dainą „Sninga“ ir štai –  pagaliau iš tiesų prisnigo!“ –  džiaugėsi mažoji atlikėja. 

VIDEO: Unė - Sninga

Unės mama didžiuojasi, kad  jos aštuonmetė dukra  labai aktyvi ir veikli: jau ketvirti metai „Nerijaus Juškos baleto mokykloje“ mokosi šokti, o šiemet pirmi metai, kai lanko dailiojo čiuožimo bei plaukimo treniruotes,  dalyvauja įvairiose pramoginėse televizijose laidose, veda vaikiškus renginius ir, žinoma, koncertuoja. Be to, Unė labai jautri, jai visada norisi padėti kitiems, pasidalinti su kitais  tuo, ką turi pati.  Jau treti  metai ji  kartu su krepšininku Jonu Valančiūnu yra vaikų organizacijos „Gelbėkit vaikus“ gerumo ambasadorė, taip pat prisideda ir prie Rimanto  Kaukėno paramos fondo veiklos – lanko sergančius vaikus ligoninėse, jiems koncertuoja. 

Aistės Navickaitės-Balčienės nuotr./Unė Dargytė
Aistės Navickaitės-Balčienės nuotr./Unė Dargytė
Aistės Navickaitės-Balčienės nuotr./Diana Dargienė su dukra Une
Aistės Navickaitės-Balčienės nuotr./Diana Dargienė su dukra Une

„Paskutiniu metu draugai bei Unės gerbėjai  nuolat klausinėjo, kada gi sulauks naujų mūsų dainų. Būtent nuoširdus visų palaikymas ir paskatino mus įrašyti naują dainą ir  tęsti Unės muzikinę veiklą. Dainos teksto  bei muzikos autorius –  Mindaugas Lapinskis ne tik talentingas kūrėjas, bet ir puikus žmogus. Jie abu su Une puikiai jaučia vienas kitą. Manau, kad ši dainelė tik pradžia. Jau kuriamos ir kitos dainos, planuojami koncertai“, – šypsosi Diana.

Daugiau fotosesijos nuotraukų:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką