Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įvertinkite: grupė „Andrew Flame“ perdainavo Justino Bieberio ir „Nickelback“ kūrinius

Andrius Grybauskas
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Andrius Grybauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Visai neseniai grupė „Andrew Flame“ padėjo paskutinius antrojo albumo taškus ir laukia albumo apipavidalinimo. Muzikantai labai nekantrauja, kada galės su visais savo gerbėjais pasidalinti savo sunkiais kūrybiniais darbais per pastaruosius du metus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šiuo metu, turėdami laisvo laiko, kolektyvas nusprendė nemiegoti, o nuveikti kūrybingai – perdainuoti kelias dainas. Pirmieji pabandymai, kuriuos grupė įrašė yra grupės „Nickelback“ – „Photograph“ kūrinys, o antrasis, į kurį net grupės nariai žiūri su šypsniu, yra „Justin Bieber“ – „Beauty And A Beat“.

Pasak vokalisto Andriaus Grybausko, Chado Kroegero balsas („Nickelback“ grupės vokalisto - red.pastaba) jaunam atlikėjui nuo pat vaikystės buvo kažkas pasakiško. Žiūrėdamas MTV kanalą, jis visada žavėjosi ta roko jėga, sklindančia iš Chado balso stygų, todėl visada norėjo pabandyti nors trumpam įsikūnyti į šio atlikėjo kailį.

VIDEO: NickelBack - Photograph (Andrew Flame Cover)
VIDEO: Nickelback - Photograph

Kodėl antrąjį kūrinį pasirinko Justin Bieber, kolektyvas net pats neturi aiškaus atsakymo, nes nei muzika, nei stilius neatitinka grupės krypties. Atlikėjai teigia, kad tiesiog nusprendė „have some fun“. Be abejo, grupės nariai atlikėją labai gerbia, nes pasiekti tokias aukštumas muzikos versle yra labai sunku, tačiau grupė visada labiau linksta klausytis ir kurti soft/rock stiliuje. Šiuo metu grupė jau turi sukūrę keturias naujas dainas savo trečiajam albumui ir galvoja altikti dar vieną kitą perdainuotą kūrinį.

Portalas Žmonės.lt kviečia skaitytojus pasiklausyti perdainuotų dainų ir jas įvertinti komentaruose.

VIDEO: Justin Bieber - Beauty And The Beat (Andrew Flame Cover)
VIDEO: Justin Bieber - Beauty And A Beat ft. Nicki Minaj
Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką