Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2014 sausio 24d. 11:50

Įvertinkite: grupė „Mochito“ pristato skandalingą dainos „Nutrūkom“ vaizdo klipą

Grupė „Mochito“
Eglės Pinikienės nuotr. / Grupė „Mochito“

Skandalingoji merginų grupė „Mochito“ pristato visą puokštę naujienų: išleistas jau ketvirtasis singlas „Nutrūkom“, intriguojantis vaizdo klipas ir naujausia fotosesija.

Neseniai muzikiniuose apdovanojimuose M.A.M.A. kalbų laviną sukėlusios merginos naujausiame vaizdo klipe tęsia kūrinio „Aš ir tu“, kurio vaizdo klipas sukėlė gausybę diskusijų, tematiką.

„Nutrūkom“ – tai daina apie tai, jog kiekvienas iš mūsų patiria norą pabėgti nuo susikaupusių kasdienių rūpesčių, kitaip tariant „nutrūkti“. Merginos dainuoja apie norą linksmintis nejaučiant jokių ribų.

„Akimirkos, užfiksuotos „Nutrūkom“ vaizdo klipe, nebūtinai nutiko realiame pasaulyje ar juo labiau realiame naktiniame klube. Tačiau išvydus tokias linksmybes greičiausiai ne vienam kils noras panašius nuotykius patirti“, –  šypsojosi Gabija ir Justina.

Paskutiniojo merginų singlo „Aš ir tu“ vaizdo klipas visuomenėje sukėlė daug apkalbų. „Nutrūkom“ – panašios temos tęsinys. Tokios temos dažnai privengiama, tačiau grupė „Mochito“ mano, kad tai yra svarbi gyvenimo dalis, todėl kažko slėpti nevalia. Naująją dainą ir vaizdo klipą lydi ir merginų fotosesija.

„Mūsų grupė oficialiai startavo prieš metus. Džiaugiamės, kad nuo to laiko sustiprėjome. Kaip ir žadėjome, stebiname ir toliau stebinsime savo gerbėjus ne tik dainomis, bet ir nestandartiniais, Lietuvos scenai neįprastais sprendimais. Nebijome būti kritikuojamos. Darome tai, kas mums patinka. Nesilaikome jokių standartų, neturime jokių fobijų ir nebijome, jog būsime griežčiau įvertintos. Tikime tuo, ką darome ir ta linkme dirbsime toliau“, – sakė Justina ir Gabija.

VIDEO: „Mochito“ – „Nutrūkom“
Temos: 1 Muzika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką