Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 12 10, 11:11

Įvertinkite naują „Mark Les and Monique“ dainą ​–​ ​apie klaidas ir jų prisijaukinimą

Lietuvos didžiosios scenos dievaitė Monika Pundziūtė-Monique kartu su muzikos prodiuseriu Mariumi Leskausku tęsia savo kūrybinę kelionę ir su trenksmu pristato naują singlą ​„Another Mistake”​ ​bei šios dainos vaizdo klipą. Duetas „Mark Les and Monique“ po pirmosios dainos „Promise“ sulaukė didžiulės sėkmės ir pripažinimo.
Monique ir Mark Les
Monique ir Mark Les / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Daina, atskleidžianti daugeliui pažįstamą istoriją apie santykių laikinumą, palietė didelę klausytojų auditoriją. Norėdami ir toliau stebinti savo ištikimų gerbėjų ratą, šįkart muzikinis duetas naujuoju singlu siekia įkvėpti klausytojus nuolat judėti į priekį ir skatina nebijoti suklupti.

„Ši daina yra apie įkvėpimo šaltinį ir mūzas. Apie būseną, kai esi apsėstas kažkokio nepaaiškinamo jausmo, kuris tave veda į priekį ir kartais net diktuoja žodžius ir veiksmus“,​ – pasakoja atlikėja ir dainos autorė Monique, įkvėpta dainininko Damien Rice koncerto.

Žinoma Lietuvos popmuzikos atlikėja taip pat pabrėžia, kad ši daina yra apie drąsą pripažinti savo klaidas: ​„Daromos klaidos taip pat yra proceso ir kūrybiškumo dalis siekiant sėkmės, todėl jų nereikia slėpti ar gėdytis“, ​– akcentuoja​ „Another Mistake“ atlikėja Monique.

Įvertinkite naują kūrinį:

VIDEO: Mark Les & Moniqué - Another Mistake

Dainos kompozitorius​ Mark Les teigia,kad ši daina viena gražiausių​„Sun&Moon" albume ir džiaugiasi, kad šis singlas išvydo dienos šviesą kartu su vaizdo klipu: ​„Tikiu, kad vaizdo klipas ne tik papildys dainos muzikinę pusę, bet ir padės dar labiau įsijausti į jos perteikiamą emociją“, ​– teigia ​kompozitorius. Monique teigimu, naujas dainos „Another Mistake“ vaizdo klipas atskleidžia, kaip svarbu nepasiduoti kitų daromai įtakai:

Vaizdo klipe mes esame dėmesio centre,o mus supa daug žmonių,kurių veidų mes nematome. Daugelis jų visais įmanomais būdais stengiasi mus palaužti, tačiau mes laikydamiesi kartu nepasiduodame ir nepasiekiame lūžio ribos“, ​– dalinasi svarbiausiais vaizdo klipo akcentais Monique.

Organizatorių nuotr./Monique ir Mark Les vaizdo klipo „Promise“ filmavimo užkulisiai
Organizatorių nuotr./Monique ir Mark Les vaizdo klipo „Promise“ filmavimo užkulisiai

Duetas „Mark Les and Monique“ pasakoja, kad šiame vaizdo klipe įtraukiama nebylių kalba, kuri simbolizuoja vienybę. Ši neverbalinė kalba sujungia žmones taip, kaip tai daro muzika ​– egzistuoja tarpusavio kalba, kuri niekam daugiau nesuprantama.

Atlikėja Monique nuolat stebindama savo gerbėjus išskirtiniais muzikos vakarais, Naujųjų metų išvakarėse kviečia visus į lyrišką ir subtilų koncertą Kauno ​„Žalgirio arenoje“, „Bosca“ amfiteatre, kuriame skambės geriausi gerbėjų pamėgti hitai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką