Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 3d. 11:17

Įvertinkite: nauja vaikinų grupė „Top vyrai“ pristato dainą, sukurtą prieš 25 metus

„Top vyrai“ – iš kairės Gytis, Mantas ir Antanas
Pauliaus Stravinsko nuotr. / „Top vyrai“ – iš kairės Gytis, Mantas ir Antanas

Geri dalykai turi išlaukti savo laiko – tuo įsitikinę naujos vaikinų grupės „Top vyrai“ nariai Antanas Jonušas, Mantas Buckus ir Gytis Balčiūnas. Pastarasis su bičiuliu prieš ketvirtį amžiaus sukūrė dainą, kurią tik dabar pristato klausytojams.

Iš Kaišiadorių kilęs Gytis čia su savo bičiuliu Eugenijumi Kotovu gyveno, mėgavosi jaunyste ir kūrė dainas. Vieną iš jų, kurią pavadino „Pūkas“, žinomas vyras drauge su Eugenijumi sukūrė prieš 25-erius metus.

„Sunku net trumpai dabar ir apibūdinti, apie ką ši daina. Tačiau puikiai žinau aplinkybes, kaip ją sukūrėme. Tiesiog buvome labai jauni, veržlūs, gyvenimu besidžiaugiantys jaunuoliai, kurie visą savo patirtį sudėjo į šį kūrinį. Jame – iš jaunos dūšios trykštanti energija“, – entuziastingai pasakojo Gytis.

Kadaise iš vieno garsaus humoristo G.Balčiūnas sužinojo gerą būdą, kaip savo kūrybą patikrinti prieš pristatant didžiajai visuomenės daliai. „Pasirodo, tas humoristas naujus juokelius pristatydavo savo mamai. Jei jai patikdavo, tuomet visuomet „sueidavo“ ir klausytojams. Tai aš irgi panašiai darau. Tik mamos netrukdau tokiais dalykais. Dainas prieš tai parodau draugams, jų tėvams“, – apie patikrinimo būdą pasakojo Gytis.

Naujausią dainą „Pūkas“ G.Balčiūnas su bičiuliu taip pat nusprendė išbandyti, prieš siūlant radijo stotims. Ją Gytis davė paklausyti ypatingam žmogui. „Su draugu nuvykome pas jo senelį, esantį globos namuose. Jis – buvęs partizanas, kovojęs už Lietuvą, nusipelnęs mūsų šaliai. Šiam vyrui davėme paklausyti dainos ir laukėme, ką pasakys. O jis ištarė: „Primena partizanų dainas. Tik anos buvo gerokai liūdnesnės.“ Manau, geresnio komplimento išgirsti ir nebuvo galima“, – džiaugėsi grupės „Top vyrai“ narys.

Daina „Pūkas“ kartą jau nuskambėjo ir koncerto metu. Pilną muzikinę programą turintys „Top vyrai“ sudainavo kūrinį vieno koncerto metu. „Žmonėms iš karto patiko, visi lingavo, kartu dainavo. Todėl ir nusprendėme, kad šią dainą ir pristatysime kaip pirmąjį savo radijo singlą“, – sakė atlikėjai.

Visi trys grupės nariai – Mantas, Gytis ir Antanas – turi muzikinį išsilavinimą, patirtį scenoje, be to, groja ne vienu muzikos instrumentu. „Mus suvedė likimas, muzika ir prodiuseriai“, – sakė debiutantai.

Po prisistatymo daug diskusijų sukėlė grupės pavadinimas „Top vyrai“. O kaip patys atlikėjai supranta jį? „Pavadinimas kėlė daug diskusijų ir mūsų kompanijos viduje. Daug diskutavome apie jį. Vieniems TOP vyrai – tai džentelmeniški, stiprūs ir drąsūs. Kitiems – galbūt labai vyriški ir muzikalūs. Tretiems apskritai mes – patys geriausi, nes esame TOP. Kad yra daug vietos interpretacijoms – puiku. Taip ir turi būti“, – įsitikinusi trijulė.

Kviečiame paklausyti pirmojo „Top vyrų“ singlo „Pūkas“:

VIDEO: Top vyrai - Pūkas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką