Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įvertinkite: rokeriai „Stiffer“ pristato dainą „Bullet“ ir vaizdo klipą

Grupė „Stiffer“
Asmeninio albumo nuotr. / Grupė „Stiffer“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vaikinų grupė „Stiffer“ jau beveik ketverius metus groja pietietiškos muzikos elementais pagardintą roką. Išskirtinę programą rengianti grupė ką tik susuko naują gerbėjų pamėgtos dainos „Bullet“ vaizdo klipą, juo dalijasi su Žmonės.lt skaitytojais.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Grupės „Stiffer“ nariai – vokalistas Paulius Sartatavičius, gitaristai Justas Grigaravičius ir Ignas Vinkevičius, bosistas Martynas Garbačas  ir būgnininkas Mindaugas Stundžia – kartu muzikuoti pradėjo prieš beveik ketverius metus. „Susibūrėme iš skirtingų kolektyvų – visi anksčiau esame groję kitur. Savo programoje atliekame tai, kas mums patinka – grojame su pietietiško roko elementais“, – Žmonės.lt pasakoja P.Sartatavičius.

Gerbėjams grupė bene geriausiai pažįstama iš skirtingų Lietuvoje vykstančių muzikos festivalių, „Stiffer“ taip pat pasirodo ir skirtinguose baruose. „Esame groję beveik visuose didžiuosiuose Lietuvos muzikos festivaliuose, koncertuojame skirtinguose miestuose ir miesteliuose. Pernai, pavyzdžiui, pasirodėme „Galapagų“ ir „Velnio akmens“ festivalyje, anksčiau – „Tamstos“ festivalyje“. Šįmet planuojame koncertuoti „Karklės“ festivalyje“, – pasakojo vokalistas.

Gerbėjų gausa grupė nesiskundžia – žinoma, klausytojų turi mažiau nei populiariosios muzikos grupės, tačiau vis tiek pakanka. „Sunkiosios muzikos klausytojų ratas visada yra mažesnis nei populiariosios. Vis dėlto per koncertus pastebime, kad gerbėjų ratas plečiasi – žmonių ateina vis daugiau, daugiau reakcijos sulaukiame ir internete. Gerbėjų bazę per šiuos metus tikrai susikūrėme“, – sakė P.Sartatavičius.

Po koncertų klausytojai „Stiffer“ vis pagiria – sako, kad gerai pagrojo, šauniai pasirodė. Tai Pauliui – patys maloniausi įvertinimai: „Sulaukti gerbėjų atsako po to, kai per gyvus pasirodymus scenoje atiduodame visas jėgas, yra ko gero maloniausia dalis. Sulaukti pagyrimų, gerų žodžių, pasakymų, kad „gerai pavarėm“, yra labai gera.“

Asmeninio albumo nuotr./Grupė „Stiffer“
Asmeninio albumo nuotr./Grupė „Stiffer“

P.Sartatavičius iki šiol prisimena įspūdingiausią „Stiffer“ koncertą: „Didžiausias mūsų koncertas, išskyrus festivalius, kur susirenka daugiausia klausytojų, vyko Vilniaus „New York“ klube. Ten apšildėme vieną geriausių Jungtinių Amerikos Valstijų gitaristų Michaelį Angelą Batio. Tai – vienas įsimintiniausių grupės momentų.“

Pristato klipą

Mėnesio pradžioje „Stiffer“ susuko gerbėjų pamėgtos dainos „Bullet“ vaizdo klipą – jau antrąjį savo sąskaitoje. Šis vaizdo įrašas, anot muzikantų, galėtų būti laikomas pirmojo klipo tęsiniu.

„Kaip realizuoti klipo idėją sugalvojo jo režisierius Zigmantas Devižis. Su mumis jis aptarė, kad norėtų, jog klipas sietųsi su dainos tekstu, skambančia muzika. Klipo tikslas yra sustiprinti ir atspindėti pačią emocinę būseną”, – paaiškina vokalistas.

VIDEO: STIFFER - BULLET (Official Music Video)

Anot jo, „Bullet“ dainos klipas gali būti laikomas dainos „Have Fallen“ vizualizacijos tęsiniu: „Ta daina pasakoja apie žmogaus vidinį kritimą, asmeninį keitimąsi. Pirmajame klipe nėra aišku, kaip ši istorija baigėsi. O dainos „Bullet“ klipe pasakojama apie jau nukritusį, rankas nuleidusį, tačiau vis dar pirmyn judantį žmogų. Tas žmogus juda pirmyn siekdamas savo tikslo ir susiduria su kliūtimis, kurių metafora tampa klipe matoma mergina.“

Šiuo metu „Stiffer“ jau svarsto apie trečią vaizdo klipą, kuriuo iliustruotų baladę „Hide“. Klipas dienos šviesą išvysti turėtų netrukus.

2011-aisiais „Stiffer“ jau yra išleidę mini albumą, kuriame skamba penki kūriniai. Dabar kuria planus apie antrąjį – didesnį: „Jau mąstome apie naują, pilną albumą – įrašus planuojame daryti vasarą, nors prognozuoti yra sunku. Albume turėtų skambėti apie 10 kūrinių. Juo norime užfiksuoti dabartinį kūrybos etapą.“

Artimiausias „Stiffer“ koncertas Vilniaus „Brodvėjaus“ klube vyks šeštadienį, kovo 22 dieną.

VIDEO: Festivalyje „Margos pievos 2013“ – dar viena roko dozė: „Pelenai“, „Stiffer“, „Alive Way“-728
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką