Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įvertinkite: „Roxy 5“ merginos pristato naują Gintarės Karaliūnaitės hito „Tingiu“ versiją

„Roxy 5“
Algio Kriščiūno nuotr. / „Roxy 5“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Projekte „X Faktorius“ sužibėjusi merginų grupė „Roxy 5“ sėkmingai tęsia savo muzikinę veiklą. Sparčiai didėjančiai gerbėjų armijai kaunietės atlikėjos pristato naują dainą – Gintarės Karaliūnaitės kadaise atlikto hito „Tingiu“ naują versiją.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ją naujam gyvenimui prikėlė žinomas muzikos prodiuseris Dalius Pletniovas. „Būtent jis suteikė naujam kūriniui tokio lygio skambesį, kad visai nebūtų gėda jį parodyti ir rimtiems pasaulinio lygio muzikos prodiuseriams“, – Dalių giria merginų grupės narės.

„Daina labai gerai žinoma. Tai buvo didelis Gintarės Karaliūnaitės hitas, o mes su grupės merginomis jį perdarėme kitaip. Tai nėra lengva užduotis. Visada sunku pranokti originalą“, – sako „Roxy 5“ atlikėja Justė. Pasak merginos, kolektyvo narės įdėjo daug darbo ir pastangų, kol atrado tinkamą būdą naujai įrašyti „Tingiu“.

Rezultatu dainininkės iš Kauno liko patenkintos. „Kai išgirdome galutinę versiją, labai apsidžiaugėme. Nuoširdžiai tikimės, kad ir gerbėjams daina patiks ir kad „Tingiu“ taps dideliu įpusėjusios vasaros hitu, – viliasi Justė. – Mums su merginomis labiausiai patinka įsimenantis priedainis. Jis itin linksmas ir vežantis.“

VIDEO: Roxy 5 / Tingiu 2014

Visos kolektyvo narės yra ypatingai skirtingos ir savo asmenybes jos stengiasi perteikti per naująjį kūrinį. „Mes daug repetavome savo partijas dainoje. Tai užtruko ne vieną savaitę, vėliau susitikome studijoje ir sudainavome viską į bendrą visumą. Dėl to daina yra unikali ir verta išgirsti“, – pažymi Lauksvė.

„Roxy 5“ merginos „Tingiu“ tekstas labai priimtinas: jis lengvas, įsimenantis, linksmas ir vasariškas. Ir nors pirminė kūrinio versija yra gana paprasta, tačiau dabar, anot pašnekovių, „Tingiu“ skamba šiuolaikiškai.

„Mes visi mėgstame tinginiauti, nieko neveikti, poilsiauti. Kaip mūsų merginos tai daro? Dažniausiai arba miegame, arba išvykstame iš Kauno pailsėti. Mums geriausiai sekasi tingėti kitame mieste“, – nusijuokia atlikėjos.

„Pavyzdžiui, aš pusę vasaros praleidau pajūryje. Tai tikrai aukščiausia tinginystės forma. Ryte atsikeldavau ir tiesiu taikymu skubėdavau prie jūros. Nieko neveikdavau. Galite įsivaizduoti, kokia įdegusi esu“, – atvirauja „Roxy 5“ narė Lauksvė.

Tai ne pirma Gintarės Karaliūnaitės daina, kurią perdainuoja „Roxy 5“ narės. Scenos legendos ir debiutančių bičiulystė užsimezgė jau anksčiau. „X Faktoriaus“ dalyvės neselpia savo žavesio Gintarės atliekamai muzikai, dainų tekstams.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką