Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 21d. 22:46

Karštas J.Jaručio 30-metis „Lofte“: „Freaks On Floor“ pristatė jubiliejinį albumą „Gold“

Justinas Jarutis
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Justinas Jarutis

Daugiau nei 300 koncertų, 5 albumai ir visi įmanomi šalies roko padangės apdovanojimai – taip atrodo grupės „Freaks On Floor“ istorija šiandien. Nuo subtilių akustinių pasirodymų intymioje aplinkoje iki siautulingų roko koncertų – tokius „Freaks On Floor“ mes jau pažįstame, o penktadienio vakarą sausakimšame „Lofte“ vaikinai pristatė naujausią savo kūdikį „Gold“.

Prieš dešimtmetį pradėję koncertuoti „Freaks On Floor“ šiandien tikina esą subrendę naujam požiūriui į savo muziką. Tuo jau galėjo įsitikinti ir grupės gerbėjai – menų fabrike „Loftas“ pagaliau įvyko oficialus penktojo jubiliejinio albumo pristatymo koncertas.

Rugsėjo 21-ąją grupės vokalistas Justinas Jarutis švenčia ir savo 30-metį. 15min J.Jarutis džiaugėsi, kad muzikantui gimtadienio paminėjimas scenoje – geriausia dovana. Tiesa, albumo pristatymo data su gimtadieniu sutapo netikėtai.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./„Freaks On Floor“ albumo „Gold“ pristatymo akimirka
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./„Freaks On Floor“ albumo „Gold“ pristatymo akimirka

„Be abejonės, aš žinau datą, kada esu gimęs, bet šią dieną pasirinkome todėl, kad ji labiau tiko nei kita. Todėl taip ir išėjo netikėtai“, – sakė J.Jarutis.

Grupės būgnininkas Rokas Beliukevičius koncerto metu paskelbė apie J.Jaručio sukaktį.

„Sakėm, kad bus siurprizų. Šiandien Justino 30-asis gimtadienis!“, – sakė R.Beliukevičius. Iškart po to publika pradėjo skanduoti „Su gimimo diena“.

5-ąjį albumą pristatantys „Freaks on Floor“ neslepia jaudulio, tačiau teigė, kad į albumą įdėjo visą širdį.

„O ar klausys, ar neklausys, čia jau žmonių reikalas. Mūsų pareiga jį sukurti, įrašyti ir atiduoti žmonių teismui. Emocijos labai geros, juk tai jau penktas mūsų kūdikis. Esame daugiavaikė šeima kaip reikalas“, – juokėsi Justinas.

J.Jarutis pasakojo, kad jubiliejinis albumas kiek kitoks nei ankstesnieji.

„Šįkart yra didelė dainų įvairovė, tematika taip pat įvairi. Dainos nėra vien tik apie meilę, tai yra ir apie materialumą, priespaudos laikus... Manau, kad į šį albumą galima labiau pasigilinti, kaip į kokį pasakojimą. Taip pat šįkart albume nėra daug sunkiojo roko“, – sakė J.Jarutis.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./„Freaks On Floor“ albumo „Gold“ pristatymo akimirka
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./„Freaks On Floor“ albumo „Gold“ pristatymo akimirka

Justinas pasakojo, kad albumo pavadinimą „Gold“ pasirinko dėl dviejų priežasčių.

„Albumą šiek tiek ironiškai pavadinome. Kai kurių grupių albumai būna pavadinti „Greatest Hits“ arba „Golden album“. Kadangi tai penktas albumas, pagalvojome, kad reikia pajuokauti, bet didžioji prasmė turbūt yra ta, kad mes su Roku esame labai šeimyniški ir vertiname tai, jie mums yra kaip auksas – amžini dalykai, kurie visą laiką turi didžiausią vertę“, – sakė Justinas.

Jam antrino ir R.Beliukevičius. „Suprasdami, kad auksas yra sietinas su prabanga, pasirinkome tokį pavadinimą, kaip paralelę savo vertybėms pabrėžti. Mums prabanga yra tai, ką mes veikiame gyvenime: kuriame savo mylimą muziką, mus supa artimi žmonės, mes džiaugiamės ilgamete kūrybine partneryste grupėje ir tai nesikeičia jau daug metų. Tad ar galime galvoti apie ką nors tauresnio, nei šie dalykai?“ – sakę R.Beliukevičius.

J.Jarutis džiaugėsi, kad koncerte pasirodė ir būrys artimųjų.

Praleidę ne vieną savaitę įrašų studijoje grupės nariai tai atvaizduoja ir naujausio singlo „Dance All Night“ videoklipe. „Įrašų sesijos yra neatsiejama mūsų darbo dalis, tad kodėl turėtumėme tokiomis akimirkomis nesidalinti su savo klausytojais? Šis pirmasis klipas rodo, kaip gimė „Gold“, kiek emocijų, juoko ir darbo ten įdėta ir kokie, galiausiai, esame mes – freaks’ai“, – pasakoja vaikinai.

VIDEO: FREAKS ON FLOOR - DANCE ALL NIGHT

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką